Jump to content
Sign in to follow this  
Retiree

T-Mobile výpadek

Recommended Posts

Když už si tohle vlákno přejmenoval na T-mobile výpadek (jistě omylem, viz neumím číst   😀), tak se zeptám tu.

Tablet se SIM a tarifem Twist Online (pouze), zamýšlen jen a jen pro podobné havarijní situace, která je zmiňovaná v tomhle vláknu (jinak při občasném použití využívám svou lokální wi-fi). Připojení v Mobilní síti  využito (úspěšně) pouze jednou, při jakémsi déletrvajícím blackoutu v celé oblasti. Podruhé jsem chtěl mobilní síť použít právě minulý pátek, nicméně tablet vrací hlášku, viz
 254827337_Vstiek.JPG.f22ae9b946ce414b90e2c699d9fa2907.JPG

To znovu později trvá do dneška. Myslím si, že časová souvislost s poruchou sítě T-Mobile je jen náhodná, že problém spíš souvisí  s malým zbývajícím objemem dat (asi 180 z 500 MB), což jsem si chtěl před kopí dalšího kreditu... Tedy, myslel jsem si to před tím, než T-Mobile zveřejnil své problémy

Edited by Retiree
  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Tohle fórum obsahuje, mimo jiných, i sekci Ostatní, nejspíš zamýšlenou pro vše ostatní, co nesouvisí s kabelovou televizí a internetem. Přesto, tohle vlákno jsem založil právě pro časovou souvislost výpadku služby Internet od UPC/VF s poruchou služeb T-Mobile. Spokojen ?

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice