Jump to content

Recommended Posts

Vetsina TV stanic v digitalni nabidce Karnevalu bude kodovana, dekodovat pujde prostednictvim pristupove karty, ktera ale bude vazana ke konkretnimu STB (nepujde pouzit v jinem STB).

Takze prijimat na jinem STB ci DVB-C PC karte pujdou pouze nekodovane TV stanice.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Hmm, takže u PC budu mít smůlu. :(

A co bude Karneval dodávat za STB?

Zatím dávají tohle: http://www.karneval.cz/storage/att/dvbc ... ront05.jpg

Je to korejský DVB-C přijímač HANDAN. Asi to nejjednodušší, ale uvažují, že snad v budoucnu podle zájmu budou dodávat STB i s HD.

Podle mě by ale větší zájem než o STB s HD byl o STB s dvěma tunery, aby bylo možno nahrávat i něco jiného, než na co se právě díváš.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Pokud nepujde z DVB-C nahravat PRIMO v PLNE kvalite (prijimac s HDD, PCI karta v PC), tak to pak trochu ztraci vyznam... Kdyz k tomu pripocitam nutnost mit u kazde TV settop box, tak jsem zvedavy, jak chteji prilakat bezne uzivatele - snad jen na moznost mit nabidku Mini s nejakym balickem.... Celkem by mne zajimalo, s cim prijde konkurencni UPC. Ti urcite nebudou resit problem nejakych autorskych prav a nemoznost si nahravat primo porady (kdyz to lze bezne delat s UPC Direct).