Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, jsem nový uživatel UPC/Vodafone a na připojení si od prvního dne nemohu stěžovat. Rychlost skoro vždy 150 Mb/s a odezva takřka minimální i 11ms. Nic takového jsem doposud nezažil a to jsem měl spousty provideru internetu ale doposud jen WiFi.
Technik mi říkal měřit na speedtestu na serveru brno upc, ale i když měřím jinde je to skoro totožné.
Pochopitelně hodnotím po týdnu, je otázka jestli to takto bude stále ale doufám že ano.

Teď k mému dotazu, je možné nějak řadit porgramy nebo to lze jen tak, že si vytvořím seznam oblíbených a tam si to přehážu jak chci.

Díky

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • iPhone
  • Ostrava
  • Slamb changed the title to Řazení programů

Záleží,jestli máš STB od Vf-nelze třídit (z logiky dotazu předpokládám,že tento STB nemáš)

STB od UPC-lze tridit,tak jak si popsal

CA Modul-lze tridit

Edited by namec
  • Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Zdravím,

Jestliže máte HD Mediabox (takový malý černý značky Kaon), můžete si vytvořit seznam se svými oblíbenými programy.
Seznam oblíbených poradu si vytvoříte v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ - VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZARADIT MEZI OBLÍBENÉ.
Výběr programu potvrdíte stisknutím tlačítka OK.
Výběr oblíbených programu následně aktivujete volbou „PROCHÁZEJ POUZE OBLÍBENÉ“ v rychlé nabídce. Tato volba se vám zobrazí v případě, že máte program zařazený mezi oblíbené.

Změnu provedete v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ -
VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZMĚNA POŘADÍ OBLÍBENÝCH.
Tlačítkem OK vyberete program, který chcete přesunout.
Šipkami nahoru/dolu přesunete na požadovanou pozici a volbu potvrdíte tlačítkem OK.

Zde přikládám návod na STB: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/digitalni-televize/UPC_podrobny_uzivatelsky_manual_HD_Mediabox.pdf

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha