Jump to content

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s

Recommended Posts

Dneska se mi stala podivná věc, mám Kombi komfort+ a dnes mi to zničehonic jede dvojnásobnou rychlostí - podotýkám, že jsem o žádnou změnu nežádal. Možná je to nějaká dočasná chyba, ale pěkné :)

2956321166.png

Poznámka: ten download asi brzdí můj router, jinak by to šlo těch 240Mb

Edit: aha, tak teď jsem se díval do my.upc a v informacích o mém internetu je tam Bonus rychlost: 240/20 takže je to asi opravdu nějaká dočasná promoce.

• Internet 50
  • -
  • TV Start
  • Cicso EPC 3208
  • Brno
Slamb; tomus: ano, ta Motorola má bohužel jen 4 downstream kanály, tedy zde bude asi zakopaný pes :) asi jsem marně předpokládal, že při objednávce KK 240+ se operátor UPC koukne do databáze, jaký mám modem a pokud by nedostačoval objednanému tarifu, nabídl by mi výměnu... :lol:

budu tedy požadovat výměnu modemu..

Víte, co se teď aktuálně fasuje? Cisco nebo Ubee nebo náhodně? :wink:

To je opravdu na pos*ání, protože já chtěl taky tarif 240/20, ale se zachováním stávající Motoroly, která funguje X let naprosto v pohodě, zatímco k jakémusi Ubee nemám naprosto žádnou důvěru (download mě tak moc nezajímá, spíš ten upload 20Mbps by se hodil) a na zákaznické lince to odmítli, prý jedině s novým modemem :x