Přejít na obsah
Pavel m

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s

Recommended Posts

Já mám Cisco EPC3212

Supr, to je tím pádem jasné... už jsem zažádal o výměnu modemu, sice se se mnou maník na lince chvíli dohadoval, že už ED3 modem mám :lol: ale po chvíli váhání jsem ho o problému Motorola vs. Ubee přesvědčil a nový modem bude... :thumleft:

Dík všem za info!

Sdílet toto téma

Dneska se mi stala podivná věc, mám Kombi komfort+ a dnes mi to zničehonic jede dvojnásobnou rychlostí - podotýkám, že jsem o žádnou změnu nežádal. Možná je to nějaká dočasná chyba, ale pěkné :)

2956321166.png

Poznámka: ten download asi brzdí můj router, jinak by to šlo těch 240Mb

Edit: aha, tak teď jsem se díval do my.upc a v informacích o mém internetu je tam Bonus rychlost: 240/20 takže je to asi opravdu nějaká dočasná promoce.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Slamb; tomus: ano, ta Motorola má bohužel jen 4 downstream kanály, tedy zde bude asi zakopaný pes :) asi jsem marně předpokládal, že při objednávce KK 240+ se operátor UPC koukne do databáze, jaký mám modem a pokud by nedostačoval objednanému tarifu, nabídl by mi výměnu... :lol:

budu tedy požadovat výměnu modemu..

Víte, co se teď aktuálně fasuje? Cisco nebo Ubee nebo náhodně? :wink:

To je opravdu na pos*ání, protože já chtěl taky tarif 240/20, ale se zachováním stávající Motoroly, která funguje X let naprosto v pohodě, zatímco k jakémusi Ubee nemám naprosto žádnou důvěru (download mě tak moc nezajímá, spíš ten upload 20Mbps by se hodil) a na zákaznické lince to odmítli, prý jedině s novým modemem :x

Sdílet toto téma

Tak,jak jsem zjistil,mám taky aktivovaný "bonus" 240/20.Takže spustím test a ono to jede 132/19.Přitom mám Cisco EPC3212 a aktivních všech 8 download kanálů(podotýkám,že 120 mě předtím jelo vždy na 100%).A protože mám v současnosti tarif 120,tak je to fakt bomba bonus.Mě to přijde,že si z nás UPC akorát udělalo zkušební králíky :wink:

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Slamb; tomus: ano, ta Motorola má bohužel jen 4 downstream kanály, tedy zde bude asi zakopaný pes :) asi jsem marně předpokládal, že při objednávce KK 240+ se operátor UPC koukne do databáze, jaký mám modem a pokud by nedostačoval objednanému tarifu, nabídl by mi výměnu... :lol:

budu tedy požadovat výměnu modemu..

Víte, co se teď aktuálně fasuje? Cisco nebo Ubee nebo náhodně? :wink:

To je opravdu na pos*ání, protože já chtěl taky tarif 240/20, ale se zachováním stávající Motoroly, která funguje X let naprosto v pohodě, zatímco k jakémusi Ubee nemám naprosto žádnou důvěru (download mě tak moc nezajímá, spíš ten upload 20Mbps by se hodil) a na zákaznické lince to odmítli, prý jedině s novým modemem :x

Dnes došel technik a měl vyměnit modem a strašně se divil, že mu chci vrátit Motorolu :D měl v zakázkovém listu napsáno "u zákazníka jsou potíže s rychlostí internetu" ovšem NIC o výměně modemu :lol: naštěstí byl technik pohotový a měl s sebou v autě nové Cisco EPC3212, po kterém jsem okamžitě chmátnul (je pravda, že Ubee ve mě moc důvěru nevzbuzuje) 8) Nyní tedy vše v pohodě a linka jede stabilně v pohodě 240/20.

PS: jako bonus jsem si do mailem zaslaného dotazníku spokojenosti se službami UPC postěžoval na nekompetentnost operátorů při prodeji nové služby a po návštěvě technika mi cca za 30min. volal nějaký "quality control manager" z UPC s omluvou za špatné "zacházení" s váženým klientem a nabídl mi balíček HBO na rok ZDARMA!!! :thumleft:

UPC - LIVE LONG AND PROSPER!!!

Sdílet toto téma

Připlácíš něco za vyšší rychlost? Ne? Tak na co si chceš stěžovat? Ber to tak, že jedeš pořád 120/10.

Buď tak hodný a ignoruj moje příspěvky.Já si na nic nestěžuji,akorát tak na tebe,hňupe.A jestli máš na to koule,napiš mi to do SZ,já ti pošlu adresu a budeš mít možnost říct mi své výhrady do očí,chlapáku!

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk 4 Beta

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

to je zajímavý, vypadá to jako nějakej zátěžovej test na budoucí zrychlování :)

Přesně tak mi to řekl operátor,když jsem se ptal,co to znamemá,že mám bonus 240/20.Postupně se to má dávat všem co mají 120M.Ale na jak dlouho to neví.

Sdílet toto téma

Připlácíš něco za vyšší rychlost? Ne? Tak na co si chceš stěžovat? Ber to tak, že jedeš pořád 120/10.

Buď tak hodný a ignoruj moje příspěvky.Já si na nic nestěžuji,akorát tak na tebe,hňupe.A jestli máš na to koule,napiš mi to do SZ,já ti pošlu adresu a budeš mít možnost říct mi své výhrady do očí,chlapáku!

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk 4 Beta

Zajeď si na Húskovou 2, ať se na tebe podívá některý z doktorů. Zjevně máš duševní poruchu a za svoje chování nemůžeš. Proto by byl i nesmysl tě inzultovat :P

Sdílet toto téma

Namátkou jedna citace z zive.cz a každý ať si udělá obrázek sám. Dál už nehodlám s hlupákem ztrácet čas :D

Tak jsem si to celé pročetl. Myslím, že to nemá chybu a podle mého odhadu má pan "tramin" skutečně vysokou školu. S 95% jistotou si dovoluji tvrdit, že je to VUML - adresa bývalé fakulty Praha 6, Leninova ?? , Liboc. Soudím tak podle vyjadřování a chování. Jinak jeho výrazy - "Trochu úcty ke staršímu by neškodilo,fracku" či skryté výhružky - " pokud ovšem nemají přes 190 cm a 100 kg ;-)" jsou skutečně výživné. Je sice o něco mladší než já, ale v tomto případě se stydím za svou generaci.

Sdílet toto téma

hmm tak me to zvedli taky "v rámci Věrnostního programu Dolce Vita" a jede to porad 120 (ftp upc, speedtest.net - server Brno UPC). Akorat upload poskocil na 19. Modem uz jsem restartoval aspon 10x. Asi to necham snizit na 120 a budu platit min, protoze na co platit vic, kdyz to jede uplne stejne. Zajimalo by me, jestli to zvedli vsem, nebo jenom tem "vernejm". Ja mam tenhle net od prvniho dne co to tu tehdy jeste Karneval spustil.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku