Jump to content

Výpadek poštovního serveru

Recommended Posts

Od pátečního večera je nedostupný poštovní server (tedy minimálně z mé lokality). Dnes (sobota) v 10:00 se mi podařilo spojení s živým operátorem KC, o poruše serveru neměli záznam, nicméně po prověření porucha potvrzena. O víkendech KC pracuje od 10 hodin. Takže od cca 10:05 se pracuje na jejím odstranění, uvidíme....

EDIT

Je 11:30, na Výpadcích služeb už je oznámení... Vypadá to na totální výpadek serveru. To UPC skutečně neprovozuje nějaké dohledové dohledové centrum s nepřetržitou obsluhou? To UPC čeká, až se zákazníci ozvou a nahlásí poruchu?

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Připouštím, že jiné poštovní servery jsou spolehlivější, nikdy nepadají a vůbec poskytují podstatně lepší služby než UPC Mail, ale jsem silně konzervativní... :D

Je podstatně levnější počkat až chybu ohlásí zákaznici než provozovat dohledové centrum.

Samozřejmě, peníze jsou až na prvním místě...

IMHO, porucha stále trvá...

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Diky za potvrzeni vypadku posty, delal jsem s tim prave par pokusu, abych zjistil, zda neni chyba u me - nastesti neni. I mne nejde od vcerejska vecer posta na chello.cz, pritom treba gmail.com stejnym postovnim programem funguje a internet jinak take jde bez problemu. Lokalita Praha 1, centrum.

To je pravda. Proto je lepší si počkat, až to nahlásí někdo jiný :-)

A nejlepší je možnost nahlášení poruchy přes webový formulář. Když je v poruše net, tak je to opravdu výborná volba :D