Jump to content
ThomasM

Poplatek administrativní modem D3

Recommended Posts

Přátelé, dá se nějak vyhnout administrativnímu poplatku za výměnu modem ED.3 ve výši 655,- Kč ? Připadá mi absurdní, když začínají na 40+, kde už starý modem ED.2 nestačí, že chci vyšší tarif a trestají mě za to zaplacením 655,- Kč za jiný modem, který jim měsíčně platím. Mám nyní balíček služeb včetně telefonu, kde mám Fiber 30+. Vím, že dříve se dalo tomuto poplatku vyhnout, že si vzal zákazník tel. za 1,- Kč, ale ten já už mám. Je nějaká jiná možnost ?

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Start
  • Technicolor modem
  • Most

já telefon nemám, to když si vezmu telefon, tak mi ho zdarma vymění za ED.3 ? Telefon jsem měl dříve, ale mám pořád ten starý modem.

• Internet 200
  • TV Komfort
  • Sa700,CAmodul
  • Brno

Přátelé, dá se nějak vyhnout administrativnímu poplatku za výměnu modem ED.3 ve výši 655,- Kč ? Připadá mi absurdní, když začínají na 40+, kde už starý modem ED.2 nestačí, že chci vyšší tarif a trestají mě za to zaplacením 655,- Kč za jiný modem, který jim měsíčně platím. Mám nyní balíček služeb včetně telefonu, kde mám Fiber 30+. Vím, že dříve se dalo tomuto poplatku vyhnout, že si vzal zákazník tel. za 1,- Kč, ale ten já už mám. Je nějaká jiná možnost ?

Odkoupit modem.

Jednoznacne modem koupit, stoji 1.300 Kc, takze naklady na jeho porizeni se vam brzy vrati a modem je vas, nakonec ho jeste muzete prodat.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

já telefon nemám, to když si vezmu telefon, tak mi ho zdarma vymění za ED.3 ? Telefon jsem měl dříve, ale mám pořád ten starý modem.

Na telefon už to nefunguje. Pokud nemáte televizi, zkuste se zeptat, jestli se to platí při doobjednání televize.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha