Jump to content

Jak je to s příjmem DTV když mám od UPC jen net?

Recommended Posts

Jestli to nebude tím, že je zvolen jen analog. Já to taky tak mám. Mohu vybrat automatické hledání jen analog nebo jen digital a nebo oboje.

• 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Start
  • Technicolor
  • Krupka 1

Těžko hádat, jak ve které lokalitě byly uspořádány (a bastleny) původní sítě, které se postupně v průběhu let modernizovaly...

V současnosti je analog šířen převážně v dolní části tv pásma, downstream internetu na speciálních kanálech S25 - S32, tedy obé asi od 100 MHz do 400 MHz. Pak dlouho nic a až od 618 MHz (V. tv pásmo) začíná digitální vysílání. Buď je konkrétní síť (rozvod v domě) hodně stará a vyšším frekvencím nevyhovuje, nebo je tam někde zapomenutá pásmová zádrž (případně i vědomá, aby zamezila příjmu frekvencí nad 500 MHz)... Případně libovolné kombinace naznačených možností.

• -
  • -
  • Komfort
  • Compal LG (router mode), 3x CAM
  • Teplice
Jestli to naladilo analog, mělo by to vidět i DVB-T :) Ale co si budeme povídat, ty televize to mají dosti skryté a nelogické kolikrát to ladění.

Bude to jak píše Marek 26- problém TV. Zkoušel bych jiný firmware nebo v nastavení TV ladit jiné země.A jestli jsi zadal přímo frekvenci muxu a ,,teploměry" Tv ukázaly sílu a kvalitu tohoto muxu /a ta byla dobrá /a když jsi dal příkaz ladit a nenaladilo to nic-tak je to záležitost firmwaru.Každá značka TV je jiná-těžko říct čím to je v tomto konkrétním případě sire Cvancaro. :D

Rok stara Sharpka. V ladeni je akorat moznost ladit ATV, a ATV+DTV. Zkousel jsem cvicne i finsko a taky nic. Az tam zase nekdy budu, tak to opet zkusim.

Nechal jsem plne vyhledavani, a vzdy to naslo (myslim) 17 programu - vsechny byly oznaceny jako analog, u DTV bylo vzdy pocet 0. Nejde o zivot, jenom jsem to chtel zkusit. Neznam nikoho jineho, kdo by mel jenom net od UPC.

• Jiná služba
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA