Jump to content

Recommended Posts

@tramin - A proč si kupuješ tak debilní TV? Já mám 2 s CAM a žádné programy se mi nerozházely.
A to jsem si jí měl vyzkoušet v obchodě, jestli se programy nerozhází? To byla fakt hodnotná reakce k tématu :-)
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň

Na různé výpadky a poruchy služeb, jsme si za "X" let používání bohužel zvykli 😞

Jinak i přes výpadek sleduji Horizon TV přes tablet a normálně funguje. Alespoň něco funguje 😉

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Kaon HD, HD DVR mediabox
  • Praha 2

Já bych vás zase rád uklidnil, že na toto neměla koupě UPC Vodafonem vliv (tedy výpadek sítě VF tomu moc nepomohl). Veškerá technologie na DTV je stále v budově UPC. Bohužel se po... více věcí najednou. Vyhořela část technologie, tím došlo k vyzkratování zbytku ... Prostě spousta drobností, které samy o sobě takový velký průšvih nezpůsobí, ale blbá konstelace, že se zrovna v takovém pořadí sešly a bylo to celé víte kde.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
před 6 minutami, Marek-26 napsal:

Já bych vás zase rád uklidnil, že na toto neměla koupě UPC Vodafonem vliv (tedy výpadek sítě VF tomu moc nepomohl). Veškerá technologie na DTV je stále v budově UPC. Bohužel se po... více věcí najednou. Vyhořela část technologie, tím došlo k vyzkratování zbytku ... Prostě spousta drobností, které samy o sobě takový velký průšvih nezpůsobí, ale blbá konstelace, že se zrovna v takovém pořadí sešly a bylo to celé víte kde.

Jak to vypadá, kdy to opraví? Myslím TV, internet mám od jiného poskytovatele. 

• 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • HD Mediabox ,CA modul ,Vodafone Station:
  • -