Jump to content

Recommended Posts

před 2 hodinami, mipo napsal:

Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř. 

Je to pravda,potvrzuji. Vidím to také tak. Před tím prakticky téměř žádné problémy neexistovaly!

>> Samozřejmě, protože ČT ART začíná vysílat až ve 20:00 hod.<<

Měl jsem napsat kanál "ČT Déčko/ČT Art" v DVB T stále nejede. Nyní konkrétně na té frekvenci nejede ČT Déčko. Mají společnou frekvenci.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

Porucha nastala ve 14:04 (DVB-T, DVB-C, ATV). V 16:30 porucha odstraněna, DCB-T jede bez přerušení (ATV jsem nezkoušel), DVB-C se zjevně stále nedaří, viz poslední příspěvky.

OT Přehodil jsem anténní vstup na kus drátu (náhražková anténa k čemusi) a naladil terestrické vysílače, OK. Po obnovení signálu jsem připojil zpět kabel, nenaladil jsem lautr nic, černá obrazovka, SMART funkce (internet) OK, Vynutí a zapnutí tv nepomohlo, natažení (import) naladěných programů ze zálohy nepomohlo, pomohl až reset vytažením napájecí šňůry ze zásuvky... (Samsung UE48JU6472)

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice
před 3 minutami, Adolf.Shitler napsal:

@ mirij Samozřejmě, protože ČT ART začíná vysílat až ve 20:00 hod.

Teď by mělo jet CT Déčko, je jednodušší napsat art, než správně :D. Obojí je na stejném kanálu.

• -
  • -
  • Jiná služba
  • EPC3925, KCF-SA700, TG7200FX.
  • Praha 4

Tak v Ostravě DVB-T v síti UPC jede zdá se vše. DVB-C neumím posoudit, jedu na Skylinku. Internet jede jak má 300/20. Telefonem se dovolám, ale občas se mi někdo nedovolá, ale data na mobilu stále nejdou. Což mě trochu zaskočilo, potřeboval jsem použít navigaci v mobilu, ale musel jsem se spolehnout na orientaci v terénu.

• Internet 300
  • 15 GB
  • -
  • Cisco EPC3208
  • Ostrava - Zábřeh
před 44 minutami, Retiree napsal:

Porucha nastala ve 14:04 (DVB-T, DVB-C, ATV). V 16:30 porucha odstraněna, DCB-T jede bez přerušení (ATV jsem nezkoušel), DVB-C se zjevně stále nedaří, viz poslední příspěvky.

Mně teda DVB-T ještě celé nenaběhlo, některé MUXy jsou pořád mrtvé.

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

Interne jel stabilne 93/20 (mam tam blby kabel a na 1gbps se to nespiskne) a ted jede 10-20/1-2 (i hur)

Problem nahlasen 15.5. (potize byly i predtim), reseni odsouvaji, ted je termin 29.5. 

Mezitim me nezavisle na tomhle kontaktovali, ze mi vymeni modem (cisco za najeky compal). Dnes mi volali, ze nevymeni, protoze jim lehla sit a tu vec by neumeli zaregistrovat.

Takze je to o zmene providera, s UPC az tak velke problemy nikdy nebyly, u Vodafonu byt nechci.  

• Internet 300
  • -
  • Komplet
  • cisco
  • Repy