Jump to content

Recommended Posts

opravdu s přechodem k vodafone automaticky klesla kvalita ,firma zrušila formulář pro nahlášení poruchy ,myslím že to zhodnotím a odejdu,dnes nefunkční media box,nenaladitelný hlásí nesmysly.....doporučuji tuto firmu!!😥

Spoiler

Každý účastník musí vždy počítat s tím, že služba za home ceny nemůže a ani není garantovaná 24/7/365. To prostě nejde a i kabelovka je akorát technické zařízení, které se může potentovat. Pokud někdo nemůže být bez TV, tak ať si ke kabelovce platí ještě SAT operátora, instaluje pozemák a pro sichr pořídí nějakou IPTV, aby to měl jištěné ze všech stran :D

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Výpadek nastal kolem 14 hodiny. Na analogu mám zmrzlé obrazy programů, které se v té době vysílali. Na analogu jde kromě CT24 a CTSport i CT1 a na DVBT jde pouze CT24 a CTSport. Na DVBT mi ukazuje epg programy všech stanic na 8 dní dopředu, ale program jde jen CT24 a CTSport. DVB-C vůbec nenaběhne, hlásí že se nemůže připojit.

Zajímavé je, že Vodafone nabízí v TV https://www.vodafone.cz/televize/klasik/  i program Sport5 v SD a na UPC ho k 1.5 zrušil, o důvodech se jen spekulovalo, ale pokud ho Vodafone nabízí, pak smlouvu s S5 zrušenou nemá. No a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby informace na webech UPC/Vodafone byli nepravdivé.

A na https://www.vodafone.cz/upc/ si můžete přečíst co vše vám převzetí upc přinese, ať se můžete zasmát či plakat.

• -
  • -
  • Jiná služba
  • EPC3925, KCF-SA700, TG7200FX.
  • Praha 4

Mám tři televize. Jednu na mediabox, jednu na setopbox, jednu na kabel. Kabel a setopbox nefungují, mediabox normálně jede .. Chyba je tedy u koho?

• Jiná služba
  • Neomezeně
  • Jiná služba
  • nevím proč
  • Česká republika
před 7 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Každý účastník musí vždy počítat s tím, že služba za home ceny nemůže a ani není garantovaná 24/7/365. To prostě nejde a i kabelovka je akorát technické zařízení, které se může potentovat. Pokud někdo nemůže být bez TV, tak ať si ke kabelovce platí ještě SAT operátora, instaluje pozemák a pro sichr pořídí nějakou IPTV, aby to měl jištěné ze všech stran 😄

To je jasné, ale když firmu ani nejde kontaktovat na jimi udávaných tel. číslech, to není už normální!

A to že i dvě hodiny po výpadku jejich web výpadky služba hlásí že je vše v pořádku, to je taky v pořádku, aneb zaplať a buď zticha.

Edited by Oval
Přidat info o výpadcích
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • EPC3925, KCF-SA700, TG7200FX.
  • Praha 4

Mě nejde nic, ale dostal jsem mail, takže pohoda. Konečne v televizi opravdu nic nedávají.

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě Vodafone ve Vaší lokalitě , která bude probíhat v čase od 29.05.2020 00:00 do 29.05.2020 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • modem
  • Jindřichův Hradec