Jump to content

Recommended Posts

Máte pravdu, nevíme, my jsme vlastně ani dlouho nevěděli, že nějaký výpadek nastal, protože Vodafone dělal mrtvého brouka. Na webu jsem jen četl, že "žádný výpaden není evidován", na zákaznické linky se nedalo dovolat atd atd. My jen dodatečně víme, že záložní zdroj nezafungoval dle očekávání 🙂

Edited by Roman Brauner
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komfort
  • žádné
  • Brno

Záložní zdroje se pravidelně testují, ale jak se říká "Murphyho zákony zapracovaly spolehlivě, když se má něco pokazit, tak se to pokazí v nejnevhodnějším pořadí" a můžete si testovat co chcete

• -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC

Úpřímně - mě asi nejvíc vytočilo to, že jsem se snažil výpadek ověřit na webu, kde lze vyhledat výpadky a tam nic nebylo. Takže jsem prověřoval doma veškerý HW atd. Ono prostě ve slavném Vodafonu nefunguje víc věcí. Měl jsem Vodafone dva roky jako služební mobil - a nikdy více. Pokrytí nejhorší ze všech tří operátorů. A to jsem měl opravdu možnost dlouhodobě používat postupně všechny tři operátory napříč celou republikou. Prostě Vodafone absolutně ne. Bohužel po likvidaci UPC a pohlcení Vodafonem mi nic jiného nezbývá, alespoň ještě pár týdnů ne.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komfort
  • žádné
  • Brno

Nevím jesti vás to uklidní, ale tohle by se mohlo stát i za UPC ... za toto opravdu Vodafone nemohl

A podle klasiky: "Takovýto případ se stává jednou, maximálně dvakrát za deset let"

Edited by technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC

OK, Vodafone nemohl za výpadek, jak tvrdíte, ale o výpadku jsme snad mohli být informování na webu. K čemu tedy aplikace k vyhledávání výpadků je? Nicméně - jak říkám - s Vodafonem nemám dobré zkušenosti dlouhodobě.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komfort
  • žádné
  • Brno

A co tak případ, že stroje, které umí vložit výpadek na web stránky byly v postiženém prostoru. A předělat webové stránky aby se problém zobrazil není otázka pár minut

Edited by technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC