Jump to content
Sign in to follow this  
Guest mota

Ako mať 3 zariadenia na digitalnu televíziu?

Recommended Posts

Guest mota

Dobrý den. Momentalne mame doma 1x CA modul a 1x Settobox. Chcem sa opýtať, ze ked si kupim cez inzerat dalšiu kartu (CA modul od UPC) na tretí televizor, ci mi to bude fungovať alebo mi to zablokuju?

Toto mi odpisali na facebooku:

UPC Broadband Slovakia
Tomas, ak by ste si kupili CA modul od ineho zakaznika - prepis CA modulu na Vas je potrebne realizovat u nas na zakaznickom stredisku. Nicmenej, aj v tomto pripade plati pravidlo - 2 zariadenia na jednu zmluvu. Maria

10:09
Tomáš Reds
A naco by som to prepisoval? Ved to funguje aj bez toho

10:29
UPC Broadband Slovakia
Prepis je potrebny kvoli zaznamu v systeme a kvoli supportu. Kazdy mesiac zasielame hromadne refresh aktivacie na vsetky UPC smart karty. Ak tento CA modul nebude v systeme na Vasej zmluve, pri najblizsej aktualizacii moze dojst k zakodovaniu stanic na CA module. Maria.

Má už s tým niekto skusenosti? Ak ano, tak prosim napíšte. Dakujem

Treba sa hromadne sťažovať, treba na nich neustále tlačiť a aj tak to nemusí fungovať.

UPC nie je spoločnosťou, ktorá by chcela svojim zákazníkom vyhovieť.

UPC ti nic nezablokuje, proste az na te koupene karte vyprsi mesicni predplatne, tak ti kodovane kanaly prestou jit.

Pokud chces mit 3 karty, tak tu treti se objednej treba pres nejakeho znameho, ktery ma take UPC a ktery ji napise na sebe,

jine reseni neni.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

UPC SK neumoznuje mat na jeden pausal viac ako dve zariadenia.Pokial by si chcel mat viac ako dve zariadenia,musis platit dva pousaly a to by sa to potom poriadne predrazilo.Ja mam dva CA moduly a uz niekolko krat som UPC otravoval ci neplanuju ponukat minimalne 3 zariadnia."V najblizsej dobe neplanujeme",bola odpoved.Ceske UPC ponuka az 4 zariadenia na jeden pausal.

• Internet 300
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II