Jump to content
Sign in to follow this  
Joel

Kombi Komfort výměna modemu?

Recommended Posts

Zdravím mám internet 30/1 a základní verzi programů od PC. Nemám je v balíčku.

Uvažuji o tom,že přejdu na balíček Kombi Komfort ale razila mně věta "U stávajících zákazníků internetové služby, kteří již využívají některý z tarifů s rychlostí nižší než 50 Mb/s, je nutné zajistit výměnu modemu. Tato výměna modemu je zpoplatněna částkou 656 Kč"

- Te to je skoro polovina částky modemu! Když si dám samoinstalaci musím to stejně platit? Mohu si pak ten modem koupit za zbývající cenu když jsem zbytek zaplatil?

Anebo tohle odmítnou a koupit si jiný a zapojit si ho sám?

Tohle nedává smysl. Měl bych ušetřit a navíc při samoinstalaci bych měl ušetřit za jednorázové poplatky a vypadá,že to prodělám.

Bohuzel je to tak, budto prejit jen na Kombi Klasik+, kde novy modem neni potreba,

nebo za platit 656 Kc za vymenu a pak platit mesicni pronajem, nebo si modem rovnou koupit zaplnou cenu , pak uz se neplati ani za vymenu ani pronajem, coz se podle me vyplati.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Guest

Já měl jen internet 30 a telefon UPC, DTV jsem neměl. Objednal jsem si Kombi Komfort s tím, že si koupím CA modul se samoinstalací. Přijel technik, vyměnil modem, předal mi CA modul a odjel. CA modul jsem platil při první faktuře za Kombi Komfort. A za modem nic, jen samozřejmě měsíční nájem.

Ještě poslední věc. V čem spočívá samoinstalace? Zapojím modem a pak co? To již řeší na dálku nějak. Nebo je zde nějaký návod?

Taky u balíčku nevidím některé programy které jsou samostatně

Například FLN není v balíčku ale samostatně ano.

Edited by Guest