Přejít na obsah
tomus

Nový webhosting

Recommended Posts

Tak nevím jestli je to poznat, ale od dnesniho vecera jede tento web na novem webhostingovem serveru od spolecnosti Wedos Internet,

s puvodnim webhostignem od Mujhost.net byly dlouhodobe neustale nejake problemy, ktere jsem musel stale resit a nemelo to konce,

doufam tedy ze to nebude z blata do louze a tento web bude behat trochu rychleji a spolehliveji a hlavne zde nebudou takova nesmyslna omezeni jako maximalni velikost uploadovaneho souboru 2 MB / download 6 MB a podobně.

Proto pokud zaznamenáte jakýkoliv problém s funkčností webu, prosím neprodleně mě informujte pres kontaktni formular zde:

http://www.upczone.cz/contact.php

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

konečně :!::!::!:

:diky:diky:diky

lítá to tak rychle, že ani nejde postřehnout, že se to refreshlo :lol: tak snad to tak už zůstane 8)

dnešní den by měli vyhlásit státní svátek...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Tak jeden problem uz zaznamenavam a to ze me nedrzi prihlaseni na foru a kazdou chvily jsem odhlaseny :scratch:

Mě přihlášení drží. A rychlost načítaní je o poznání vyšší - lepší. :diky

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Dik za informaci,

anketou jsem se zatim moc nezabyval, ale postupne se k tomu dostanu.

Mimochodem dneska jim to nejak blbne, mam problem odesilat prispevky a celel je to nejak pomale.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Dnes se mi nedařilo procházet fórem nebo i jenom přihlásit se. Problém trval asi od 14,15 do 16 hodin...

Na weby Wedosu jsem se dostával zcela bez problémů. Soudím, že problém nastal u poskytovatele webhostingu, nicméně byl promptně řešen a vyřešen (doufám)...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Tuhle nebo podobnou hlášku jsem nezaznamenal... Buď stránka normálně naběhla, ale tím skončila, nebo nenaběhla vůbec a stále se připojovala, nebo jsem obdržel hlášku IE, že stránku nelze zobrazit.

Žádný fóra ani weby od wedosu, na rozdíl od Slamba, nevlastním, přesto jsem jich několik zkoušel - žádný problém...

Byl to první mnou zaregistrovaný vážnější problém od počátku hostování na wedosu, tedy asi od půlky dubna, doufejme, že vydrží (pl.)

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Byl to první mnou zaregistrovaný vážnější problém od počátku hostování na wedosu, tedy asi od půlky dubna, doufejme, že vydrží (pl.)

no otázkou je, jestli chyba byla u wedosu :? nebo se třeba někdo snažil dostat třeba na tomusův účet :P tak kdo ste to byl? přiznejte se :lol:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

WEDOS má přes svou dobrou cenu čas od času výpadky (zrovna v pátek na půl hodiny). Ale to mají prakticky všechny webhostingy - i jeden z nejdražších na trhu - WP Engine. Opravdu se to nedá zajistit 100%.

• lokalitaOpatovice nad Labem
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

Návštěvník
Toto téma je uzavřené a není možné na něj dále reagovat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku