Jump to content

Recommended Posts

Centrio: Rychlost na nic, když to nemá adekvátní konektivitu ven. Leda snad pro vzájemný sdílení souborů pro těch pár userů, kteří jsou na to píchnutý :)

celej gigabit se do severní ameriky asi neprotlačí, ale těch pár desítek až stovek Mb/s mi přijde ok :) stejně to pak taky záleží na připojení protistrany...

washington

3720267006.png

baltimore

3720271473.png

rocky mount

3720274491.png

salt lake city

3720279101.png

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

pár ulic v modřanech a kobylisích, nejspíš ještě někde, nevim přesně, ale snad přibejvaj další :)

Ve Švýcarsku již mají 500, v Polsku ho testují a v Nizozemí myslím také. Upload je v tomto případě 25 :)

za 4500 czk měsíčně :shock:

http://www.upc-cablecom.ch/de/internet/ ... ernet-500/

a výměna modemu pro tenhle tarif taky určitě nebude zadarmo :sad: ale 24 stahovacích a 8 odesílacích kanálů by mohlo zase chvíli vydržet

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
za 4500 czk měsíčně :shock:

Víš jaká je ve Švýcarsku minimální mzda? (oni sice nemají uzákoněnou minimální mzdu, tam se počítá minimální příjem jedné osoby).

V korunách 90 000.- Kč !! Neuvěřitelný viď? Ale je to tak.

4500 czk? To dá Švýcar za 2 lepší vstupenky do divadla a ani nemrkne.

• Internet 50
  • -
  • TV Start
  • COMPAL
  • Brno-Žabovřesky
pár ulic v modřanech a kobylisích, nejspíš ještě někde, nevim přesně, ale snad přibejvaj další :)

Lužiny, Butovice byly snad první, nedávno přibyl Jižák a myslim Hostivař, já už to mam v baráku, sice mi porad posilaj zajimavy nabídky (3 měs. zdarma, kompenzace pri ukonceni u konkurence atd.), ale ta jejich balíčková skladba mi prostě nevyhovuje, když je v tom dobrej net tak zas nejsou HD programy a naopak, ale jako hrozeni na odchod od UPC je to dobry :D

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Technicolor bridge, 4x CA modul
  • Praha