Přejít na obsah
Návštěvník Dan

Zvyseni rychlosti do konce cervence

Recommended Posts

Návštěvník

Dle neoficialnich informaci z Karnevalu by se od 10.7.2004 mela vsem zakazniku vyuzivajicim internet zvysit rychlost pripojeni zkusebne do konce cervence na 2 Mbit / 150 kbit. Jestli to je pravda uvidime kazdopadne by to byl narez :-) !!!!

Zdravi Dan :P

Sdílet toto téma

Ja bych uvital spis vetsi datovej limit.Myslim ze takovejch 30-40GB by nebylo naskodu.Zrychlenim moc neziskame.

Me treba datovej limit 20 GB bohate staci, takze spis uvitam zvyseni rychlosti.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tempu stahování vyhovuje- limit je omezenej- dyť já jsem schopen za jeden den stáhnout tak 2-3 GB .-)

Sdílet toto téma

Návštěvník

Takze zatim se zadne zvyseni nekonalo...zkusim jeste kontaktovat kamose z Karnevalu, ktery mi tuto informaci predal....uvidime....

Dan

Sdílet toto téma

Návštěvník

no na takovy kamose se v dobrem slova smyslu vy*ser. Tady to podelal samotny Karneval, kdyz vsude uvadi rychlost od 1.7. a jeste dnes se nic takoveho nedeje!! Kdyby vsude nedavali to lzive datum, tak bych to pochopil, ale tohle jednani mi spis zavani TELECuMEM a tam bych to i unes, ale tady? Nekdo to jiste v Karnevalu pekne posr*l a ne malo :))

Sdílet toto téma

Cituji reakci z fora na Zive.cz :

Podle Infolinky zrychleni bude pro VSECHNY !! turba az od srpna na 14 dni test provoz na 2Mbit a pak od zari podle analizy reakce zakazniku 1Bit pro stavajici Turbo

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

To jsou jen neci znovu s prominutim pindy a ne zadny oficialni informace na ktreych se muze stavet a jestli se toho chytlo vic ctenaru zive, tak :roll:. Cenik od 1.7.2004 mluvi jasne a to je pro mne to hlavni! Turbo jakykoliv ma od 1.7. 2004 v ceniku uvedeno 1000/150kbps a tak to taky ma byt :twisted: No, ja uz napsal na patricna mista duraznou pripominku a cekam co se bude dit. Nekdo z vedeni Karnevalu mi totiz zaroven neco sliboval a nejak se to vse zahladilo do kouta a to se mi dosti zajida...takze se snad uz NORMALNE jeden dozvi, JAK TO TEDA OPRAVDU VSECHNO JE!!! Lidi, nenechme si sr*ti na hlavy.

Sdílet toto téma

Lidi, nenechme si sr*ti na hlavy.

Na tom neco je, me pro zmenu zaujalo na jejich webu ze tv nabidka mini je ZDARMA po uhrade ucastnickeho poplatku... tak jak to ze k internetu podle infolinky nejde kde ten poplatek zcela jiste zahrnut je (proc by jinak internet bez nabidky komplet byl drazsi o 200 korun). Jestli me nas... tak ja nas... jim a budou mit po zizalkach :lol:

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jen by me zajimalo, jestli ti, co meli tehdy rychlejsi variantu nyni opet dostanou rychlejsi.

Sdílet toto téma

Návštěvník

už mi dokonce došel ail že bude zvednuta rychlot... je fakt že se to momentálně u mě pohybudje takna 700-800.. škoda že nechcou zvednout aji upload aby se dalo líp tahat po DC

Sdílet toto téma

Návštěvník
Nevidim smysl vetsiho uploadu kvuli P2P sitim, preci si nenecham rychlejc vysosnout datovej limit :wink:

A co Fair Share Policy? :ncool:

Sdílet toto téma

A co Fair Share Policy? :ncool:

Tu mi provider neumoznuje, musi jim stacit ze jim na to delam program :wink:

Myslim ze si nikdo stezovat nemuze, stejne nakonec za celej mesic mi pomer Down/Up vychazi 4:1 tak jak jsou pomery rychlosti na lince 600/150 ... s tim rozdilem ze odemne nekdo neco taha furt a poooooooomalu zatimco ja obcas neco sosnu rychle a pak dlouho nic :lol:

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku