Jump to content

Ukončení doplňkových služeb

Recommended Posts

před 44 minutami, Marek-26 napsal:

@vparušit se budou jen u těch klientů, kteří je nepoužívají. Spousta klientů má telefon jen kvůli tomu, že byl součástí balíčku služeb, ale nikdy ho nepoužili.

To není úplně přesně pravda. Já mám telefon 30 za 25 Kč + pronájem za 10 Kč, občas jsem ho použil pro volání do zahraničí a i přesto, mě bude služba ukončena. Pokud bych chtěl pokračovat, musel bych přejít na vyšší tarif za 70 Kč. Ale protože mám neomezený mob. tarif, tak je to zbytečné. 

• -
  • 4 GB
  • Komfort
  • Modem
  • Brno

@retronZáleží, jestli máte službu telefon samostatně a nebo v balíčku (jde vidět na druhé straně faktury). Jestli platí Internet 150 vyplněný v profilu, pak hledejte na faktuře 2x řádek Balíčková sleva I150+ s TEL (jednou u telefonu, jednou u internetu, po sečtení částek to dá těch 25Kč).

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
  • 4 weeks later...

Marek-26 , pokud jde o vrácení zařízení v Praze, kdy bude v provozu Promsat U Hostivařského nádraží 556/12? 

A vyplňuje se také ten protokol o vrácení zařízení, co je uveden na stránkách UPC při zaslání poštou, když jim to tam přinesu osobně? Že bych si ho vyplnil dopředu.

• Internet 100
  • -
  • -
  • Modem
  • Velké

Předpokládám, že v tý Závišově ulici to se zaparkováním auta asi není snadný, resp. nebudou možná místa žádný.

Abych to urychlil, mám teda vyplnit ten protokol o vrácení zařízení nebo je to zbytečný, protože stejně tisknou svůj? A odevzdává se to rovnou v přízemí na vrátnici to zařízení? Dík za odpověď

• Internet 100
  • -
  • -
  • Modem
  • Velké
  • Slamb changed the title to Ukončení doplňkových služeb