Přejít na obsah
Jaku

Články

Recommended Posts

Ahoj, dva problémky se články.

1) Často se pod nimi rozjede diskuse, kterou bych tam opravdu nečekal.

2) Nefunguje mi dobře zobrazení přečtených a nepřečtených příspěvků.

On ten bod 2) možná závisí na tom prvním, tak to zkusím popsat obrázky.

Vysvětlení je pod obrázkem.

3.jpg.4d7ccee1d9399923a755560b6c2c0101.jpg

5954afb39c472_Dvanct_koment.PNG.0d6de6d667242cafa27da22badf6d253.PNG

5954afb3c999e_Vidm_jen_9.PNG.8f610c26a93288adbcf29ae1c0aaf59e.PNG

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

já byl línej to sem psát, ale mám úplně ten samej problém :D

mám pocit, že všechny komentáře mám přečtený, ale pořád tam mám oranžovou ikonku... teď koukám, že ty komentáře sou skutečně u toho konkrétního článku, kde jich má bejt údajně víc, ale já je tam prostě nevidim :lol:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Já to samozřejmě umím dočasně odstranit.

Problém je s tím "dočasně". Nevydrží to 21 let, ale jen než někdo další napíše "nevyditelný" příspěvek.

Do té doby dám "Označit subfóra jako přečtená".

Ale raději bych byl, kdyby se to povedlo Tomusovi nějak opravit.

V nejhorší variantě zakázat komentáře u článků. :)

5954afb3e3886_Peten.PNG.25e5167915d78546d50621c22a035a6f.PNG

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Jo vim o tom, uz jsme si toho take vsiml, pokud je tam vic komentaru tak uz pod clankem nejsou videt, zatim ale nevim co s tim, budu se muset zeptat vyvojaru tohoto modulu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Díky za zprávu.

Jak jsem psal, dočasně to umíme obejít a odstranit, ale až se ti povede zjistit způsob a následně i realizovat opravu, tak to určitě potěší.

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Zdravím, sice to nemá přímou souvislost s tématem, ale přečtená subfóra i hlavní témata zůstávají stále označena jako nepřečtená. Zatím nedokážu posoudit, zda problém souvisí s mým včerejším upgradem MS IE na v10 (ale včera po upgrade jsem nic nepozoroval), nebo s dnešní oznámenou poruchou připojení do páteřní sítě, nebo zda experimentuje mujhost.net.

S poruchou ale zjevně souvisí nemožnost přihlásit se ke kterémukoli poštovnímu serveru (ráno OK)...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Zase jsem nejprve kliknul a pak myslel. Teď nepoznám, co bylo příčinou problému :scratch:

Dodatečně doplňuji - s cookies problém nesouvisí, i po jejich vymazání problém s označením přečtených témat přetrvává

Mimochodem, ta porucha pošťáka se nějak protahuje...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Zdravím, sice to nemá přímou souvislost s tématem, ale přečtená subfóra i hlavní témata zůstávají stále označena jako nepřečtená. Zatím nedokážu posoudit, zda problém souvisí s mým včerejším upgradem MS IE na v10 (ale včera po upgrade jsem nic nepozoroval), nebo s dnešní oznámenou poruchou připojení do páteřní sítě, nebo zda experimentuje mujhost.net.

S poruchou ale zjevně souvisí nemožnost přihlásit se ke kterémukoli poštovnímu serveru (ráno OK)...

- označená témata jako nepřečtená:

Ještě jestli to není "časem". Povedlo se mi několikrát přečíst příspěvek, který měl budoucí čas, a ten taky nebyl označený jako přečtený.

- přihlášení ke kterémukoli poštovnímu serveru:

Co si pod tím představit? Outlook mi stahuje poštu každých 10 minut a webové přihlášení mi taky funguje.

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Problém s označením přečtených témat přetrvává, pomůže buď označit všechna témata za přečtená, nebo nové načtení UPCZone. Kromě upgrade IE na v10 jsem nic nečinil...

(Ne)přihlášení k poštovnímu serveru - problém souvisel s poruchou připojení sítě do páteřního rozvodu (byla ve vice lokalitách). Po vyřešení problému vše OK

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Na úvodní straně vlevo nahoře je mj. volba "Zobrazit nepřečtené příspěvky (x)". Asi to není nic nového, ale nikdy jsem podrobně neprohlížel tenhle web, takže nevím... Tak i tam stále "visí" počet nepřečtených..., dokud znovu nenačtu stránku. Nemyslím si, že to má souvislost s cookies i vzhledem k častým problémům s tímto webem resp. s jeho poskytovatelem (časté výpadky, občas pomalé načítání/vybavování apod.). Zatím marně hledám problém v IE10

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Ja jsem zadny problem nezaznamenal a zatim zrejme ani nikdo jiny, takze se da predpokladat ze zavada bude u tebe,

pro jistotu jsem procistil sessions a cache fora, ale vic pro tebe udelat nemuzu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Nepřipouštěj si problémy, mně to zase tolik nevadí, nicméně je tu někdo s nově upgradovaným IE 10 (W7 64bit) po jeho oficiálním uvolnění, kdo má/nemá stejný problém? Prosím ozvěte se.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Mám Win 7 Enterprise 64 bit, ale zatím jen IE 9.0.8112.

Novější mi Update zatím nenabídl, ale možná bych ji mohl zkusit stáhnout a nainstalovat ručně.

Naopak by mě zajímalo, jestli ti to pod jiným browsrem funguje správně, např. FF 19.0 nebo Chrome 25.0.

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Já jsem si IE10 stáhnul po oznámení na Živě.cz někdy počátkem týdne... Mám pocit, že i IE9 jsem stahoval ručně.

FF a Cr nepoužívám ani používat nehodlám.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Nechci tady rozpoutavat nejaky zbytecny flame, ale neda me to polozit otazku, proc vlastne pouzivas prohlizec jako je IE,

nic horsiho neznam, je to pomale, blbe se to ovlada a kompatibilite ani nemluve, ted jste tu ladil nejake webovky, to co v Opere, Mozille ci Chromu vypada OK, tak v IE je uplne rozhozene, proste hnus.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

zatim se mi nestalo, že by explorer 9 nebo 10 ukazoval něco jinak - snad kromě formulářovejch políček, který vypadají jinak v každym prohlížeči :lol:

je sice pravda, že je to prohlížeč na prd, některý věci neumí, ale nic, co by mělo vliv na vzhled... naopak někde je dokonce plynulejší než chrome :D

fix pro explorer je dopsat za css vlastnost \9 (pro obě verze), sice to neni validní, ale u složitějšího formátování třeba právě formulářů je to jediný schůdný řešení...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

nj, v tom by se měli všichni dohodnout :roll: textový políčka se asi ukazujou dobře skoro všude (až na explorer), ale jak je to roletový menu, tam už má každej různě velkou šipečku a je to v háji :???:tohle byla lahůdka :lol:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Tak teda Flame.

Já používám co "musím". Na Googla Chrome, na webový Outlook IE, ale nejvíc asi FireFoxe.

Webový Outlook mi jinde nezobrazí ty fíčury než v IE.

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku