Jump to content

Recommended Posts

Jo, taky si myslím. I když bych asi věřil tomu, že je to nejméně sledovaný slovenský kanál, těžko se mi věří tomu, že je nejméně sledovaný ze všech zpravodajských kanálů. Naopak bych čekal, že po ČT24 bude nejsledovanějším zpravodajským kanálem.

Jinak mi už konečně všechny nové kanály naskočily. Ale nechápu, proč až teď, když jiným to šlo už od včerejška. To UPC napojuje nové kanály postupně v různých lokalitách nebo co?

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Osobně si myslím, že hlavním důvodem pro vyřazení TA3 bylo to, že Comedy Central musel přijít do stávajícího multiplexu, nejlépe vyhovoval multiplex 10 a program, který tam byl nejvíce nevhod byl TA3. Podívejte se na seznam starší a dnes. Je to vidět na první pohled.

• 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
  • Hradec Králové

Tak pro me je Comedy Central vlastne nekoukatelny. Titulky jsou u me o dost predsunuty, tak, ze je to aspon pro me nekoukatelny. Skladbu sitcomu moc nehodnotim, ale ty tri, co jsem zkousel, nic moc....No a Nickelodeon HD v anglictine asi moc moje deti neoslovi! Treba brzy pridaji ceskou stopu, ale ted je zaparkovany u rezerv. Jedinej dobrej kanal je Ocko Expres, MTV v HD je asi pro mladsi...

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul 2x
  • Mělník
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...