Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

No, to Óčko Expres mi připadá šíleně hnusné i na upscale. Když porovnám kvalitu Óčka Expres s upscalovanou Prima Zoom nebo Novou v DVB-T od UPC, tak je to jako nebe a dudy, navíc dudy v rukou pěkně mizerného dudáka :lol:

Ale narazil jsem ještě na jednu podivnost a to u AMC. Na settopboxu (Kaon 4003) mám dvě zvukové stopy označené jako CZE a ENG/RON, zatímco na televizi mám tři, českou, anglickou a rumunskou. Tohle se mi stalo poprvé a nevím kde může být problém.

• lokalitaHodonín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Kaon DVR

Sdílet toto téma

Mám takový menší problém. Mám na jedné TV Setobox a na druhé CA modul. Na setoboxu nově přidané programy ( Očko Expres HD, Nickelodeon HD a MTV Live HD) fungují normálně, ale na CA modulu hlásí zakódovaný kanál. Čím to může být? I když si myslím že to vliv nemá, uvádím že se jedná o lokalitu Olomouc.

Sdílet toto téma

C8-dělí se o pozici s Minimaxem(vysílá od 20 hodin),AMC-bývalá stanice MGM(není potřeba ladit),Nickelodeon HD, MTV HD a OCKo HD-nové stanice,stb by měl naladit sám,u CA modulu nutno naladit manuálně(frekvence 594 MHz,přenosová rychlost 6900 kb/s,modulace: 256 QAM)

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

Počas budúceho roka zaradí Skylink aj zvyšné programy spomínaných televíznych skupín, ktoré v HD ešte nie sú. Pôjde o Doma HD, Wau HD, Prima Love HD, Prima Zoom HD, Smíchov HD a Telka HD.Co UPC taky budou ,samozřejmě ty české programy???

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

vpa    9

To bude fakt HD - Hodně Dobré, staré programy sledovat v HD - šum v ještě větších kostičkách s krásnými černými pruhy po stranách :-D

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Já už jen čekám, kdy se tady někdo bude dožadovat CS Filmu v HD. :roll:

Jediné co chce urychleně HD jsou Sport 1 a Sport 2, protože sezóna F1 začíná už v březnu. Dívat se na bezduché plky američanek v Sexu ve městě na Prima love je stejně zoufalé jak v SD tak i v HD.

Sdílet toto téma

Já už jen čekám, kdy se tady někdo bude dožadovat CS Filmu v HD. :roll:

Jediné co chce urychleně HD jsou Sport 1 a Sport 2, protože sezóna F1 začíná už v březnu. Dívat se na bezduché plky američanek v Sexu ve městě na Prima love je stejně zoufalé jak v SD tak i v HD.

Přesně :santa:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Dobrý den, chci se zeptat, zda a případně kdy plánujete zařazení sportovních kanálů Sport TV v HD rozlišení? Od příští sezony mají tyto kanály vysílat Formuli 1. Díky

8. 12. 2014 9:15

Dobré ráno, o tyto programy máme zájem a v tuto chvíli je připravujeme. Termín zařazení zatím není znám.UPC Facebook tým

Sdílet toto téma

Konečně! Že to ale trvalo. Teď ještě zprovoznit originální zvukové stopy u ČT1 HD a ČT2 HD a Dolby u ČT2 HD a budu snad i spokojený. Ale chápu, že tohle není tak úplně v rukou UPC a že je asi třeba se obrátit na ČT.

• lokalitaHodonín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Kaon DVR

Sdílet toto téma

Přesně tak. Tohle je záležitost ČT a ČT nemá moc důvod originální stopu zavádět - i když je o tom žhavá debata. Víc, než DD u ČT2HD bych po nich nechtěl.

Jinak technicky vzato, až Nick, Disney, AMC, CN, MTV a Discovery dostanou vlastní CZSK feed příští rok, bude se jednat de facto o nové stanice - i když nevím, kolik lidí to zaznamená.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník
Toto téma je uzavřené a není možné na něj dále reagovat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku