Jump to content
Retiree

Nové stanice ...

Recommended Posts

Program Russia Today byl ukončen z důvodu vypršení smlouvy na jeho poskytování.

viz. FB/UPC

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Toho jsem se bál. A to se nemohli dohodnout na prodloužení? Pochybuju, že problémy dělalo RT, když vysílají zdarma po internetu. Spíše bych viděl chybu tradičně v UPC. :roll:

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Na co jsou ty stranky UPC, kdyz tam nemuzou ani napsat pitomou zpravu, od 1.2 nam skocila smlouva, a proto byl zrusen kanal RT?

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Programy se budou přeskupovat 11. a 12. února.

Telka přibude 22. února.

Očekávám tedy nejpozději toho 22. i Kino Svět a Animal Planet HD.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

No nebude to hned 12.2. co ja vím tak to přehazování programů bude po částech, aby to nebylo tak naráz. Vypadá to vždy tak na 2-4 dny souběhu.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

No to je zase jednou úžasný nápad! Místo aby to udělali všechno najednou a nedělali v tom bordel, to budou dělat po částech, abychom měli o práci na několik týdnů postaráno a nemohli si všechny kanály setřídit podle sebe hned při jednom! Kterého magora toto zase napadlo? Že já se vůbec ptám, prostě typické UPC, co nejvíce svým zákazníkům znepříjemnit život. Ach jo!

A když už jsem u toho, tak ještě jeden dotaz. Kdy konečně UPC přidá Audio Description u ČT (a myslím, že Barrandov to má taky, ale nejsem si jistý)? Je to už pět dní, co to ČT zprovoznila a UPC jako vždy zaspalo.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

No nebude to hned 12.2. co ja vím tak to přehazování programů bude po částech, aby to nebylo tak naráz. Vypadá to vždy tak na 2-4 dny souběhu.

Některé věci mi dochází pomaleji.

Co si mám předatavit pod pojmem "2-4 dny souběhu"? Souběh čeho s čím? Zároveň nově seřazené a zároveň neseřazené?

To je přeci nesmysl. Čísla kanálů jsou jen jedny. Není modrá sada kanálů seřazená a červená řada původní.

• Internet 30
  • -
  • -
  • bylo vyplněno
  • bylo vyplněno

Nechci to hledat, ale přesun se původní sítě UPC téměř nedotkne, jedná se o frekvence v síti Karneval, která zabírá spodní část tv pásma. Tady mají jet staré a nové kanály souběžně...

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Ne, to je něco jiného.

Jedna věc je změna frekvencí celých MUXů a jiná je změna čísel kanálů jednotlivých stanic.

V těch článcích se naznačuje, že se bude přečíslovávat tak, aby např. ČT byla vedle sebe, Nova všechny programy u sebe a Prima taky hezky pohromadě.

• Internet 30
  • -
  • -
  • bylo vyplněno
  • bylo vyplněno

Chápu, že to někomu může vadit (mně ne), je to jeden z příkladů, jak je UPC ke svým zákazníkům vstřícná :lol:

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Tak to si nemyslím. Většina lidí má kanály seřazené podle svých preferencí a tímto jim to UPC jen rozháže. A kdyby opravdu chtěli být vstřícní k zákazníkům, tak to, když už tedy, alespoň udělají najednou a ne po částech, aby člověk musel každých pár dnů ladit a seřazovat kanály, což je u některých TV hodně složitý úkol. Takže je mi líto, ale na tomhle opravdu nic vstřícného nevidím.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Ony to chtějí spíše ty stanice, než zákaznici. Pokud budou více vidět, budou mít i větší sledovanost. V zahraničí je tato praktika celkem běžná.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

NOVA se zřejmě rozhodla, že definitivně zblbne tenhle národ (upřímně - může se jí to i podařit). Takže se i ona se bude snažit dát své kanály někam dopředu.

Telka – ještě větší odpad, než jsme doufali?

http://blog.digizone.cz/potucek/telka-j ... e-doufali/

Chytrý divák si tyto kanály stejně přesune až někam hodně a hodně daleko., ti ostatní si holt koupí křupky, pivo a nechají si masírovat hlavu :D

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Ze to jeste porad nekoho bavi to porad tridit. Necham to tak, jak to najde a hotovka :D

Co ted? Budou prvni HD kanaly, nebo SD a za nimi hned HD?

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Včera jsem večer pustil televizi a už to psalo aktualizace programu čekejte prosím.Tak nevím , proběhlo přeladění na sít UPC?Nic nového není vidět.

Edited by Guest
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

NOVA se zřejmě rozhodla, že definitivně zblbne tenhle národ (upřímně - může se jí to i podařit). Takže se i ona se bude snažit dát své kanály někam dopředu.

Telka – ještě větší odpad, než jsme doufali?

http://blog.digizone.cz/potucek/telka-j ... e-doufali/

Chytrý divák si tyto kanály stejně přesune až někam hodně a hodně daleko., ti ostatní si holt koupí křupky, pivo a nechají si masírovat hlavu :D

Musím jenom souhlasit na to už není co říct.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Brno

Včera jsem večer pustil televizi a už to psalo aktualizace programu čekejte prosím.Tak nevím , proběhlo přeladění na sít UPC?Nic nového není vidět.

Dnes mi CV 5000 hlásil nový S/W. Tak jsem to nainstaloval. Následně proběhla i malá aktualizace /nově Metropol TV/. Automatické naladění na nových kmitočtech jsem však nezaznamenal.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice

Poběží Audio Description ((AD)) na ČT a Nově také u UPC? Nebo to už běží?

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Guest

Nechápu ten pláč nad absencí audio description. Ta služba je určena pro slepé nebo slabozraké. Pro toho kdo vidí nemá žádnou hodnotu a je spíš rušivá. Není to nic jiného než další zvuková stopa, kde je v pauze mezi dialogy filmu upřesněno kdo je na scéně, kde je a co dělá. Prostě popis scény pro člověka, který nevidí.

Mimochodem dle zákona musí mít AD všechny celoplošné televize u nejméně 2% vysílaných pořadů. Což znamená, že televize, která vysílá 24 hodin denně má zákonnou povinnost odbytou, když každý den odvysílá 29 minut AD. A že se, snad kromě ČT, komerční televize do vyššího procenta AD dobrovolně nepohrnou je jasné. Oni chtějí maximalizovat zisk a ne platit další dabéry na 24 hodinovou službu.

Příklad: Seriál - 2 holky se schází v kavárně (vidoucí to samozřejmě vidí)

Dialog 1. dívka: Ahoj Magdo, jak se máš?

AD dabér: Hana a Magna jsou v poloprázdné kavárně a usedají ke stolu. V pozadí stojí číšník.

Dialog 2. dívka: Ani se neptej, já toho svýho snad zabiju?

Poběží Audio Description ((AD)) na ČT a Nově také u UPC? Nebo to už běží?

Audio popisnou stopu umí pouze pár nejnovějších TV, STB UPC to neumí.

Ta stopa je připravena u ČT1, ČT2, Novy a Barandova. Chystá se u Prima family

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Dnes mi CV 5000 hlásil nový S/W. Tak jsem to nainstaloval. Následně proběhla i malá aktualizace /nově Metropol TV/. Automatické naladění na nových kmitočtech jsem však nezaznamenal.

Nakonec se Metropol TV změnila na "regionální vysílání".

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...