Jump to content

Krátkodobé výpadky signálu

Recommended Posts

Pátek, 8. února 2013

Už delší dobu pozoruju krátkodobé (1 sec) výpadky či poruchy signálu v různých denních dobách, některé dny častěji, někdy žádné. Dnes od asi 17 h do teď velmi časté... Působí to dojmem nedokonalého-přerušovaného spoje spoje. Zaznamenal jsem to na muxu 1 (CT atd). Jelikož na fóru nejsou v poslední době podobné stížnosti soudím, že se jedná o lokální záležitost. Takže se ptám zejména pánů mipo a HaWe i ostatních v okolí, zda pozorují něco podobného. Pro zajímavost, z 2M2 přijatých je cca 1k5 ztracených paketů.

Edited by Guest
  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Tak odezvu z DC jsem nečekal, ale je to možné. Matně vzpomínám, že část DC byla jedna z posledních budovaných Karnevalem...

Pokud se to potvrdí, mám asi hodinový záznam vžskytu chyb s přesnými časy. Teď koukám, že problém stále přetrvává (mux 1)

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Teplice
  • 1 month later...

Tak dnes opět po delší době ve větší míře zaznamenávám od rána stejný problém. V intervalu několika sekund až desítek minut cca jednosekundové utlumení zvuku, někdy provázené rozpadem obrazu. Zaznamenáno pouze u muxu 1 na 410 MHz. U stejného muxu na 658 MHz žádný problém.

Uvádím pouze pro zajímavost, protože příští týden mají být původní kmitočty Karnevalu vypnuty.

Přesto dotaz na technika: Do jaké úrovně může dohledové centrum lokalizovat podobnou poruchu?

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Teplice
  • 2 weeks later...