Jump to content

Výměna Set-top-box za CA modul

Recommended Posts

Dobrý den,

do dnešních dnů jsme používali klasickou CRT TV a k ní Set-top box CV-5000. Zakoupili jsme ovšem novou TV Samsung UE46ES8000 a chtěli v ní používat CAmodul.

Nevíte prosím někdo jak v takovém případě postupovat? Lze vrátit STB (50Kč měsíčně) bez karty a zakoupit (pronajmout) u UPC samotný CAmodul? Nebo k novému modulu musí být nová karta a jak dlouho přibližně taková výměna trvá?

• Internet 500
  • -
  • ca modul
  • Frydek

Máte na výběr ze 2 variant

1. Samoinstalace - Technik jen doveze modul s kartou a vyzvedne STB (s kartou + scart kabel) -> zdarma

2. Instalace technikem - Technik přijede, odpojí STB, "nainstaluje" CA modul a naladí -> Něco málo přes 400Kč

Ale to vše Vám řeknou až budete volat ;)

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
Máte na výběr ze 2 variant

1. Samoinstalace - Technik jen doveze modul s kartou a vyzvedne STB (s kartou + scart kabel) -> zdarma

2. Instalace technikem - Technik přijede, odpojí STB, "nainstaluje" CA modul a naladí -> Něco málo přes 400Kč

Ale to vše Vám řeknou až budete volat ;)

Zajímavé, po mně chtěli napřed vrátit STB poštou do Nymburka a pak teprve dali CAM s kartou :?:

Zajímavé, po mně chtěli napřed vrátit STB poštou do Nymburka a pak teprve dali CAM s kartou :?:
A kdy to bylo? Někdy hodně dávno? Poslední dobou tu několik lidí psalo, že CAM za STB se mění z ruky do ruky, přijede (zadarmo) technik. Já osobně jsem tuhle výměnu dělal před měsícem a proběhla přesně takhle...
  • 300 Mb/s
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav