Jump to content

Problém při odesílání hromadných emailů

Recommended Posts

Čaute.

Poslední dobou mám problém přes MS Outlook odeslat hromadný mail (cca 60 adres). Řeším to se správcem serveru. Ten mi tvrdí, že jsem v práci jediný (nikdo jiný si nestěžuje), že u něj je vše v pořádku. Prej, jestli není nějaké omezení u mého poskytovatele internetu. Je možné, že by mohl být problém u UPC/Vodafone?

posta chyba.jpg

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • Technicolor, CA modul
  • Brno

Občas odesílám přes MS Outlook cca 200 hromadných zpráv a žádný problém. SMTP je samozřejmě mimo VF/UPC. Jinak bych ale řekl, že pokud se podaří odeslat i jedinou zprávu, tak žádná blokace ze strany ISP není (v MS Outlook je i test přijímání a odesílání zpráv, tak to zkusit).

Edited by Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Test mi jde. Odeslat a přijmout zprávu (i s přílohami) pro jednoho adresáta taky. Ale potřebuju to posílat na cca 60 adres a tam narážím. SMTP mám taky mimo Vodafone/UPC.
Řekl bych, že nejsem IT analfabet, ale tady narážím.

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • Technicolor, CA modul
  • Brno
  • 2 weeks later...

Tak nakonec to vypadá, že byl nějaký problém s MS Outlookem (asi po nějaké aktualizaci).

Pomohlo až smazání účtu a znova nastavení (se stejným nastavením). Při pokusech (jen) o změnu nastavení se problém pořád vyskytoval.

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • Technicolor, CA modul
  • Brno