Jump to content
Sign in to follow this  
Guest novotny-milos

Wifi modem Cisco EPC2425 a Android

Recommended Posts

Guest novotny-milos

Dobrý den,

doma používám wifi modem Cisco EPC2425 pronajatý od UPC. Wifi u notebooku funguje normální rychlostí, ale při pokusu připojit jakékoliv zařízení, které používa systém Android (mobilní telefon, tablet) je internetová odezva velmi pomalá. Přitom při připojení jinde pomocí jiných wifi routerů tyto zařízení s Androidem pracují normální rychlostí.

Podpora UPC mi poradila změnit zabezpečení z WPA2 na WPA. Bez účinku. Zkoušel jsem měnit i kanály na kterých wifi běží a taktéž nic.

Dříve jsem používal jenom modem UPC a wifirouter vlastní. Pravděpodobně se k této variantě budu muset vrátit, pokud se mi to nepodaří nastavit.

Můžete mi prosím někdo něco poradit co by se ještě dalo dělat? Obávám, že asi wifi modem ECP2425 nebude patřit k nejpovedenějším.

Předem díky za pomoc.

M.N.

tak v prvý řadě tohle

Podpora UPC mi poradila změnit zabezpečení z WPA2 na WPA

je totální kravina... ideální způsob, jak svoji domácí síť se všema datama zpřístupnit komukoliv z venku :roll:

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Já jsem s android telefony nikdy neměl problém a to byly modemy defaultně nastaveny ;) Vše tedy byly androidy od verzí 1.5 až po 2.3.4 a jednou vlastně i Honeycomb. Žádný problém jsem neměl. Všechny telefony běželi na G čku. Co máte za značky zařízení a verze systému? A je nějaký program, který máte ve všech zařízení a mohl by mít vliv na internet/wifi?

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha