Jump to content

Vodafone balíčky a jiné služby

Recommended Posts

Zdravím. Mám několik dotazů: 1. Nabízí Vodafone kabelovou televizi jako ex UPC nebo se bude soustředit pouze na iptv? 2. Nabízí Vodafone CA modul do pronájmu? 3. Bude Vodafone nabízet ke svým tv tarifům i balíčky mini jako bonus zdarma? (Relax mini apod) Děkuji

Edited by marek-81
  • -
  • 4 GB
  • Komfort
  • Modem
  • Brno
  • 2 weeks later...

Tak jsem koukal že Vodafone na svých stránkách předělal vzhled TV nabídky. Asi to chtěl zpřehlednit, ale výsledek naprostá tragédie. Naprostý amatérismus. Tak namátkou když se kouknu co nabízí v balíčku hudba jsou to stanice MTV,  MTV DANCE,  MTV ROCKS,  VH-1,  MEZZO  Když se podívám do "více informací" je ta  nabízená skladba stanic jiná MTV LIVE HD,  MTV DANCE,  MTV ROCKS,  VH-1,  MEZZO LIVE HD. Když se podívám na kompletní nabídku stanic, dostanu informaci, že mimo těch základních hudebních je tam MTV LIVE HD,  MEZZO LIVE HD,  C MUSIC. To jen namátkou. Je tam spousta dalších nepřesností. Čekal jsem, že to vylepší, protože to nebylo moc dobře udělaný, ale tenhle paskvil, to snad nemyslí vážně. Katastrofa. 

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

Tak jsem si všiml,že VF nabízí ve své TV i AXN Black a White v HD verzích.Předpokládám,že je to jenom jejich šotek

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Nabídka je taková,jaké je.Nemůžeme mit italske,spanelske tv,nemůžeme mít Sky balicek,Fox atd.Dokud u nás nebudou vysilat,nebudou u žádného operatora

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • Brno-Kohoutovice

A hlavně musí byt počestený.Nejlépe rovnou dabing.Titulky jsou lidi líní číst.Osobně mě bohatě stačí titulky.Když někdy slyším na dok.stanicich ten afektovany dabing......

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • Brno-Kohoutovice
  • Slamb changed the title to Vodafone balíčky a jiné služby