Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den. Nemohu se celý den dovolat na UPC linku, tak se zeptám zde. Ukončil jsem k 1.4. UPC televizi. Mám CA modul. Kam ho mám odeslat? Našel jsem nějakou adresu v Pohořelicích, ale funguje v těchto dnech? Nerad bych, aby se mi zásilka vrátila. Díky za info.

• -
  • 4 GB
  • Komfort
  • Modem
  • Brno
  • 1 month later...
před 2 hodinami, Pavel m napsal:

Od 29.4.2020 bude pobočka opět otevřena. Tak konečně půjde vrátit zařízení v Mostě.

Neměl by tam být spíše minulý (pobočka byla otevřena) a přítomný čas (zařízení jde vrátit).

Edited by technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC

Vy pořád tvrdíte, že od nás je všechno katastrofa, možná, neumím říci kde je co za problém v Mostě. Už jste si zavolal na servis? Bez toho se nedá říci proč to u vás stále blbne ...

Ale co umíte nejlépe je "CTRL C" a "CTRL V" .

Posílat informaci 10.5.2020 že bude 29.4.2020 otevřena pobočka v Mostě je ale celkem úsměvné, Üprava časování by vám moc času nezabrala ...

• -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC

On Pavel rád používá  "CTRL C" a "CTRL V" a také většinou zapomene dole kliknout na tlačítko "Vložit jako neupravený text", takže text jeho zprávy je pak často i 10x vetší, než by musel být.

Opera Snímek_2020-05-10_172809_www.upczone.cz.png

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
  • 2 months later...

Zdravím, přestěhoval jsem se do bytu, kde má majitel UPC služby na sebe, aby nemuselo probíhat přepojovaci martirium s každým novým najemnikem.

Hloupě jsem žil v domění, že spojením UPC a Vodafone, když si řeknu o TV, že to bude ta UPC, která funguje jen připojením k internetu bez zásuvky, která je v jiné místnosti.

kdyz přijel technik s Kaonem, neuvědomil jsem si to a bohužel převzal. Potom, co mi došla moje chyba, že je mi tahle věc úplně k ničemu, začal jsem řešit zrušení služby. Chápu, že to musí zrušit majitel, ale jde mi o odeslání TV boxu. Budu ho posílat poštou s vyplněným formulářem od majitele. Můžu to normálně z pošty doporučeně odeslat já? (Bývají tam údaje odesílatele)

Technik mi k tomu přidal i koax kabel, který se do  originální krabičky nevejde. Mám ho odesílat také?

Budu rád za rady, ať to zvládnu napoprvé bez problémů. 

Btw člověk v prodejně VF mi tvrdil, že pro zařizování služby musím mít od majitele plnou moc ověřenou, že nestačí jen podepsána. Nevím, přijde mi to jako blbost. Když jsem řešil odpojení služeb u babičky, stačilo jen, že mi to podepsala, ale tehdy jsem to řešil osobně na Zavišce. 

• pod 50 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Kaon
  • Praha

@TomTom93Zdravím,

zatím jsou Vodafone TV a UPC TV dvě rozdílné služby. Ještě nemají ani UPC a VF stejné systémy (přechod je postupný). Je zde možnost si nechat vybudovat zásuvku v druhé místnosti nebo natáhnout dlouhý kabel.

Odeslat můžete i Vy, koaxiální kabel zasílat nemusíte (účastnická šňůra je ve vlastnictví majitele smlouvy).

U VF (mobilní a IPTV služby) to bude asi jinak, ale u exUPC služeb zatím není nutné mít úředně ověřenou plnou moc.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha