Přejít na obsah
Rudolf Hnis

ED3 a víc IP adres

Recommended Posts

Zdravím,

umí EPC3925 v případě více veřejných IP jednu NATovat a ostatní předat bez NATování dál? A nebo se musí routování komplet vypnout a přenechat to nějaké kompetentnější krabičce? Všechny IP jak v home tak business službách jsou dynamické, že? Za statickou se platí ta nekřesťanská částka okolo 250 Kč, že?

Předem děkuji za odpovědi. Věřím, že se to dá někde najít, ale mě se tak strašně nechce :cry:

Sdílet toto téma

tohle platilo dřív, nejvíc šlo mít 3 a valit přes switch, možná to tak ještě někomu funguje :lol: IPv4 už se dokupovat nedají a tak s nima všichni poskytovatelé šetřej, jak nejlíp uměj... buď rád, že nejsi za natem jako zatim teď já :lol: ale upc má určitě ještě dost velký zásoby, tak snad taková situace nehrozí...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

No každopádně jsem se teď díval do business ceníku a je tam

5) Pevná IP adresa 168,07 Kč Maximálně 5 pevných IP adres pro Fiber Business 32, Fiber Business 60, Fiber Business 80, Fiber Business 120

Což sice nedává úplně smysl, ale pokud by to smysl dávat mělo, tak si k té jedné veřejné statické můžu doobjednat ještě čtyři další po 168 Kč. Tím se vracíme k mé původní otázce...

Než bude IPv6 široce použitelná, to ti před ten jeden NAT dají možná ještě další :D

Sdílet toto téma

5) Pevná IP adresa 168,07 Kč Maximálně 5 pevných IP adres pro Fiber Business 32, Fiber Business 60, Fiber Business 80, Fiber Business 120

Než bude IPv6 široce použitelná, to ti před ten jeden NAT dají možná ještě další :D

já bych za to ty peníze teda nedal :shock:

nat u IPv4 zůstane, ale příští rok už bude IPv6, takže pohoda :)

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Hledal jsem na webu UPC informaci o poctu IP adres u jednotlivych tarifu a nic jsem nenasel, drive to byvalo ve specifikaci sluzby, ale nyni uz je tam je nejake povidani a nic konkretniho.

Vite nekdo jak to aktualne je :?:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku