Přejít na obsah
Trabi

Propojeni UPC s DVD rekorderem

Recommended Posts

Zdravim vsechny UPCaky :-)

mam dotaz jestli bude fungovat toto:

Kdyz bych propojil kabel od zasuvky UPC do rekorderu - ktery ma DVB-t tuner naladi ten rekorder MUXy ktere vysila UPC v dvb-t?. POkud ano tak by melo jit nahravat s rekorderu ty programy, nemylim-li se....a jeste potrebuji poradit, jakou rozbocku mam kdyztak koupit, protoze kabel od zasuvky budu muset rozdelit do Kaonu od UPC a do rekorderu. Nebude se mi nejak degradovat signal?

Diky za odpovedi.

Petr

• lokalitaPraha-Nusle
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, Kaon KCF900

Sdílet toto téma

Programy, které jsou v dvb-t rekordér určitě naladí a rozbočka by neměla být potřeba. Kaon má i antenní výstup, takže prostě k němu rekorder připojíš. Mám takto připojený VHS rekordér.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

takze ted to mam tak, ze mam ze zasuvky do Kaona a od Kaona do TV. Takze mam dat od zasuvky do Kaona - z Kaona do rekorderz a od rekorderu do TV?

Petr

• lokalitaPraha-Nusle
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud pouzivas novejsi model STB Kaon 4003 s internim HDD, tak doporucuju koax neprve zapojit do DVD a pak do Kaona, protoze tento STB nepripousti signal pri rezimu spanku.

Jinak lze scart propojkou pripadne nahravat i z Kaona do DVD.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Diky Admine, uz jsem to spojil a vse jede OK, akorat muj rekorder neumi HD programy, ale to neva :-) Vse jinak facha dobre.

JInak, davaji tam vsechny programy, jako na normal DVB-T - nevidim tam ZOOM, ale ta nevim, jestli uz vysila a inzert TV (coz mi jaksi neva)

• lokalitaPraha-Nusle
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Dobrý den, jsem tady nový a prosím o radu.

Pokoušel jsem se dnes připojit DVD přehrávač do stb Kaon KCF-B4003HCO a nepodařilo se mi jej zprovoznit.

Propojil jsem DVD scart kabelem do zásuvky VCR a po spuštění DVD se nic neděje. Musím změnit nějak nastavení, nebo by měl DVD přehrávač při spuštění automaticky přepnout TV?

Omlouvám se za formulace, jsem naprostý laik. Díky

Sdílet toto téma

Ještě napiš, co od toho očekáváš.

Pokud máš Kaona propojeného s TV pomocí HDMI kabelu, tak připojení DVD rekordéru pomocí scartu bude fungovat pouze směrem STV -> DVD. DVD musíš mít propojené do TV dalším scartem.

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Další kabel nemusíš tahat, pokud je STB s TV propojen také scartem, pokud jen HDMI tak tam "někam" (STB -> TV nebo DVD -> TV] musíš ten druhý scart dát. Propojení STB -> DVD pak bude pro možnost nahrání pořadu, který právě běží na STB

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku