Jump to content

Zesílení signálů

Recommended Posts

Prosím potřebuji poradit, potřebuji zapojit druhý seto-box. Standardně rozbočení u zásuvky UPC rozbočovač + druhá zásuvka od UPC. Technik to nejprve zapojil do zásuvky a pak to rozbočil na druhou zásuvku. Ale vyskytnul se problém tohle zapojení ruší obě televize. Co doporučujete zesilovač nebo něco jiného. Dělá to kostičky rozpad obrazu, spodní část obrazu výpadky pixelů. Dělali to slabší muxi. Samozřejmě ,když je zapojená jedna televize ,žádný problém.

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Jo to jsem myslel. Protože technik ,když dělal to druhou zásuvku v rozvodné skříni přidal na maximum. Je mám strach ,jestli to ještě nezhorší signál. Myslel jsem přebujení signálů. Pro jednu televizi mám větev 10 metrů a na druhou televizi mám větev 20 metru.

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Vidim ze mas internet take od UPC, tak se koukni do modemu, jakou ukazuje uroven signalu - na http://192.168.1.1 nebo http://192.168.100.1/

Ale pocitam, ze tam budes mit spis slaby signal, takze stejne nic jineho, nez zesilovac pravdepodobne nepomuze.

Kazdopadne pokud to pripojoval technik UPC, tak at si to vyresi sam.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Přikládám výpis modemů. Internet je napřímo, ale televize je rozbočení za zásuvkou.

Channel 1: 2.9 dBmV 38.2 dB

Channel 2: 3.1 dBmV 39.0 dB

Channel 3: 3.5 dBmV 39.0 dB

Channel 4: 3.3 dBmV 37.2 dB

Channel 5: 3.0 dBmV 37.2 dB

Channel 6: 3.0 dBmV 38.6 dB

Channel 7: 3.3 dBmV 38.7 dB

Channel 8: 3.0 dBmV 37.1 dB

• -
  • -
  • -
  • -