Přejít na obsah
Snah

Vrácení set top boxu - příslušenství

Recommended Posts

Už nějakou dobu mám TV s DVBC a kartou a modulem od Licy a settop box tedy už nepoužívám a platím za něj zbytečně "pronájem". Našel jsem si protokol na vrácení zařízení a mám jej přichystaný k odeslání, ale nejsem si jistý co vše, jaké příslušenství musím přiložit. Samozřejmě samotný STB, v něm kartu a dálkové ovládání (bez baterek, aby nevytekly). Co kabely? Je nutné vracet i ty, nepamatuji se, které byly dodány s ním. Bude problém, když jej vrátím bez kabelů (koax, Scart, ...)?

• lokalitaZlín
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

Já vracel jenom STB (samozřejmě s kartou) a DO. A bez nějakého protokolu, prostě jsem na kus papíru napsal číslo smlouvy, ke které se to vztahuje a poslal do Nymburku.

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Všeobecné obchodní podmínky

7.4. Vrácení Přijímacího zařízení

Do 7 dnů po ukončení Smlouvy je nutné, abyste nám vrátil(a) pronajaté Přijímací zařízení, a to na adresu našeho distribučního skladu: UPC Česká republika, s.r.o., Kostomlátecká 20/39, 28802 Nymburk. To platí i v případě, že ukončíte užívání jednotlivé Služby a Přijímací zařízení používáte jen pro její příjem. Aby se vracené Přijímací zaří-zení cestou k nám nepoškodilo (nebo pro případ, že se tak stane), doporučujeme Vám, abyste zásilku při odesílání pojistili dle výše smluvní pokuty pro příslušné Přijímací zařízení, která je uvedena v ceníku na http://www.upc.cz. Přijíma-cí zařízení se považuje za vrácené v momentě, kdy ho převezmeme v našem distribučním skladu.

To, co píše Elnc, je samozřejmě možné, ale protokol existuje relativně krátkou dobu... Já jsem uvedl S/N STB i číslo smart karty, zásilku pojistil. Dostal jsem potvrzení o převzetí zásilky, tuším z Nymburka, i potvrzení z KC. Následně se to objevilo, resp. zmizelo z vyúčtování

Samozřejmě i DO a HDMI kabel, viz následující příspěvek...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku