Jump to content
CableG

UPC od ledna mění ceny služeb

Recommended Posts

http://www.upc.cz/noveceny/

"Omlouváme se Vám, ale Vámi požadovaná stránka nebyla nalezena (error 404) "

Opět musím konstatovat, že v UPC pravá ruka neví, co dělá levá...

P.S. Odkaz už je funkční

Edited by Guest

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Ja to nechapu, zakaznici jim utikaji a ted jeste pred vanocemi UPC oznami zdrazeni o castku vetsi nez by byla nutna,

to bude znamena jedine, dalsi odliv zakazniku a dalsi tlak na dorovnani ztrat opetovnym zdrazenim a tak porad dokola, az u UPC zustanou jen milionari.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

A to ještě není konečné zvýšení. Pokud projde daňový balíček, což je již skoro jisté, tak se ty ceny zvednou o další procento. Pokud projde zákon o podpoře kinematografie (což už ale tak jisté není), tak ještě o procento další.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

A to ještě není konečné zvýšení. Pokud projde daňový balíček, což je již skoro jisté, .....

OT: Myslíš tu jednotnou DPH 17,5%, co visí ve vzduchu nad lednem, když nestihnou DPH 15%/21% ? :) :)

Každopádně vzhledem k poměru cena/výkon mi osobně to drobné zdražení ani nějak nevadí. Platba se navýší cca o částku jednoho piva za měsíc.

Edited by Guest

Samsung UE32ES6100 CA-modul Kombi Klasik 40M+ Telefon 30

OT: Myslíš tu jednotnou DPH 17,5%, co visí ve vzduchu nad lednem, když nestihnou DPH 15%/21% ? :) :)

Každopádně vzhledem k poměru cena/výkon mi osobně to drobné zdražení ani nějak nevadí. Platba se navýší cca o částku jednoho piva za měsíc.

A tak oni to stihnou. Sobotka slíbil, že už to nebudou zdržovat. Kdyby to nestihli, tak by to ale bylo zajímavější, protože v tom případě by se cena snižovala (DPH by šlo ze současných 20% na 17.5%.) :)

Však já si taky nestěžuji, jen konstantuji. V mém případě se mi ta cena navýší o piva dvě. To taky ustojím. ;-)

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Ja nevim, jeste pred rokem jsem platil mesicne cca 1150,- (za internet - tou dobou asi 30mbit, kabelovku (cca 80 programu, proste ~Komfort) a balicek HBO). Ted platim 750,- za Komfort + 60mbit (uz bez HBO), takze u me dobry. A to bych moh jeste usetrit stovku mesicne, kdybych si odkoupil modem a STB. Takze nakejch 30-40 korun navic? pohoda 8)

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CH7465LG
  • Plzeň

.... Sobotka slíbil, že už to nebudou zdržovat. Kdyby to nestihli, tak by to ale bylo zajímavější, protože v tom případě by se cena snižovala (DPH by šlo ze současných 20% na 17.5%.) :)

Však já si taky nestěžuji, jen konstantuji. V mém případě se mi ta cena navýší o piva dvě. To taky ustojím. ;-)

Mám pocit, že to ted bude viset na Václavovi, nikoliv na Slávkovi :)

A z těch 17,5% se moc neraduj, to by nevydrželo déle jak 3 měsíce (zase bys se nadávalo při nakupování jídla atd.) :lol:

Samsung UE32ES6100 CA-modul Kombi Klasik 40M+ Telefon 30

Nadšenej z toho nejsem . Taky se přiklánim k tomu že si UPC vykompenzuje na stávajících zákaznících ztrátu kvůli odlivu zákazníků ke konkurenci . Otázka je jestli je tohle správný směr. Mě osobně by stačil internet okolo 15000 kbit/s + DTV Komfort s cenou okolo 500kč . Jenomže takový balíček není . Nebo kdyby UPC zavedla jenom internet o nižších rychlostech třeba za 250-300 Kč (neberu v potaz UPC Internet 5M , to je poměr cena/výkon úplně mimo) . Spoustě lidí by to stačilo .

CV-5000 CINX , Verze SW V1.19 CZ HW 04-25C-50

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Plzeň

Ja to nechapu, zakaznici jim utikaji a ted jeste pred vanocemi UPC oznami zdrazeni o castku vetsi nez by byla nutna,

to bude znamena jedine, dalsi odliv zakazniku a dalsi tlak na dorovnani ztrat opetovnym zdrazenim a tak porad dokola, az u UPC zustanou jen milionari.

A kam se ti zákazníci asi odlijí? K O2? No to by si pomohli. Nebo k nějakému garážníkovi s WiFi, který to stejně primárně bere z UPC a načerno přeprodává dál? Taky žádné terno. Jedině k providerům, kteří mají lepší nabídku i dnes, ale to už tam asi ti, kteří chtěli a mají dostupnost, odešli a od ledna se jich to stejně netýká. Navíc se zdražuje všude a všechno, elektrická energie, plyn, voda, teplo - tak proč by neměla kabelovka, což je taky služba jako každá jiná a navíc ještě služba, která aspoň průběžně rozšiřuje programovou nabídku, takže oproti té elektrice, plynu apod. člověk dostane něco navíc a zdražení se dá opodstatnit...

Mne skoro prijde, ze to napred prestrelili se slevou, a ted zdrazujou. Viz napriklad ten CA modul (kupoval jsem ho za 1600,-, pred 3 rokama ...)

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CH7465LG
  • Plzeň

Nebo kdyby UPC zavedla jenom internet o nižších rychlostech třeba za 250-300 Kč (neberu v potaz UPC Internet 5M , to je poměr cena/výkon úplně mimo).

A co si jako predstavujes pod pojmem nizsi rychlost kdyz ne 5MB/s? Pocitat cenu/vykon u netu je IMHO nesmysl. Bud ti tech 5M staci a pak usetris 250,- mesicne nebo ti nestaci a pak mas "lepsi pomer cena/vykon"...

• Internet 30
  • Starší služba
  • TV Start
  • nevim
  • Brno

Nezlob se ale 5MB/s za nějakých 249Kč je docela úlet. Obzvlášť když 6x rychlejší 30Mb/s stojí 516Kč . Já mám naštěstí možnost volby . V baráku máme i http://www.pilsfree.net/ kde za 300Kč se dostanu při současné konektivitě na nějakech 25MB/s . A to není jediná možnost. Bohužel stejně jako net je pro mne důležitá kabelovka, takže zatím zůstávám . Ale pokud to pujde takhle dál , tak to přehodnotim.

Bud ti tech 5M staci a pak usetris 250,- mesicne nebo ti nestaci a pak mas "lepsi pomer cena/vykon"...

Beru ,ale jako Balíček ( UPC Internet 5M + DTV Komfort) s cenou do 500Kč který UPC nemá v nabídce

CV-5000 CINX , Verze SW V1.19 CZ HW 04-25C-50

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Plzeň

Úlet to určitě není, protože spoustě lidí stačí "alespoň nějaký net" a nepotřebují závratné rychlosti - a naopak vyžadují co nejnižší cenu. Což jim třeba všudepřítomná Telefonica rozhodně nezajistí. A nějací lokální provideři na sídlišti jsou zase pro mizivé procento lidí.