Přejít na obsah
Návštěvník Ales

Zvyseni rychlosti downloadu na 1000 :)

Recommended Posts

Návštěvník

Takze panove, dle neoficialnich informaci z dobreho zdroje by se nam mela od srpna zvysit rychlost dowloadu na 1000kb/s :D:D:D

Sdílet toto téma

Jo ten zdroj je samotnej Karneval, viz zde: http://www.karneval.cz/FrontClanek.aspx?idsekce=7816

akorat tam tedy nemaji od kdy to bude.

Stavajici tarif Turbo se zrychluje z 600/150 kbit na 1000/150 kbit, ceny a limit 20 GB zustavaji.

A k tomu vznikl novy tarif Premium Turbo s rychlosti 2000/150 kbit a limitem 40 GB,

kde cena za samotny internet, bez tv je 1790 Kc,

a za internet+programova nabidka Komplet je 2089 Kc (1590 za net + 499 Kc za tv).

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

http://www.karneval.cz/FrontClanek.aspx?idsekce=7816

V ceníku je uvedeno: Ceny platné od 1. 7. 2004 včetně 19 % DPH.

To znamená, že od 1. 7. 2004 má služba TURBO fungovat na rychlosti 1000/150 kbps!

Před chvílí jsem to zkoušel a služba mi funguje o rychlosti něco přez 600 kbps!!!

Chci zpět své peníze!!! Nedostal jsem službu, která je zde avízována a za kterou platím!!!

:x

ino

Sdílet toto téma

No, dostal si sluzbu, na kterou si podepsal smlouvu. Tak v cem je problem?

Netusim jaky smlouvy se podepisujou ted ale ja v ni rychlost uvedenou nemam :wink:

To by sem mel jeste 128/64 s 600 MB limitem :lol:

Sdílet toto téma

Návštěvník
No, raději bych uvítal snížení ceny místo zvyšování rychlosti :?

To ja taky, ale toho se asi nedockame. :cry:

Sdílet toto téma

Návštěvník
No, raději bych uvítal snížení ceny místo zvyšování rychlosti :?

To ja taky, ale toho se asi nedockame. :cry:

Co se vam nezda na cene 1090 Kc vcetne DPH?

Sdílet toto téma

1 ) neni v ni verejna IP ktera je za priplatek

2 ) cena jedine s tv nabidkou komplet takze se to prodrazi

3 ) nemoznost mit internet a tv nabidku mini

Sdílet toto téma

Návštěvník

No, já platím jenom internet - bez TV - takže to vyjde na TURBO 1290 Kč bez dodávky televizních programů)!

Myslím, že pro běžné surfování bych uvítal poloviční rychlost i poloviční cenu.

Prostě méně náročný balíček služeb pro méně náročné uživatele za méně náročnou cenu.

ino

Sdílet toto téma

Návštěvník

No, já platím jenom internet - bez TV - takže to vyjde na TURBO 1290 Kč bez dodávky televizních programů)!

Myslím, že pro běžné surfování bych uvítal poloviční rychlost i poloviční cenu.

Prostě méně náročný balíček služeb pro méně náročné uživatele za méně náročnou cenu.

ino

No, ja platim internet vcetne televiznich programu a pevny ip, takze je to neco kolem 1700 Kc celkem a nemyslim si, ze je to moc. Pro cloveka / domacnost, ktera to mysli s internetem vazne, nemuze bejt prece problem investovat 1290 korun. Sam sem student (tedy bez pravidelnych prijmu) a karneval si platim sam, takze vim o cem mluvim.

Pochopte, ze udrzba cele site je pomerne draha vec a proste se jim nevyplati nabizet levnejsi tarif (treba za 500), uz z toho duvodu, ze vetsina nenarocnych by na nej presla a klesly by prijmy - novy zakaznici by ten skok nevykompenzovali. Myslim ze to maji velice dobre spocitane, co se vyplati a jaka castka odpovida nabizenym sluzbam.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Funguje to uz nekomu:?:

Ja su z Brna a stale mam 600:!: :cry:

Ackoliv v ceniku platneho do 1. 7. 2004 je uvadena rychlost 1000/150 :!:

Sdílet toto téma

Návštěvník

nikomu jeste nefunguje, prostoze to jeste nezavedli....proste az to bude tak to bude....takova vec se oznamuje s humbukem na tiskove konferenci, ne nejakym cenikem na webu....imho se tam dostal omylem....

Sdílet toto téma

Návštěvník

mě to ted nějak omezili nebo co- spamuju všecky dostupný fora s tematem karnevala a už mi to jede jen 450 :-)

Sdílet toto téma

Pochopte, ze udrzba cele site je pomerne draha vec a proste se jim nevyplati nabizet levnejsi tarif (treba za 500), uz z toho duvodu, ze vetsina nenarocnych by na nej presla a klesly by prijmy - novy zakaznici by ten skok nevykompenzovali. Myslim ze to maji velice dobre spocitane, co se vyplati a jaka castka odpovida nabizenym sluzbam.

To je sice pravda, ale na druhou stranu si spousta lidí za současných cen Internet ani nepořídí. Možná to mají dobře spočítané, možná by to šlo spočítat ještě lépe. :wink:

Sdílet toto téma

ale na druhou stranu si spousta lidí za současných cen Internet ani nepořídí.

Podle situace jaka je tady, tak dost lidi si internet poridi, ale ne od Karnevalu to radsi budou na modemu a pocitat impulzy :wink:

Sdílet toto téma

Návštěvník
Zaleží jaká je kde nabídka a jaké má kdo nároky, já bych si Karneval pořídil hned, kdybych mohl.

jj ja taky...

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku