Přejít na obsah
vladman

Handan CV-5000 nepřepíná dálkově

Recommended Posts

STB reaguje na ovladač ze vzdálenosti cca 5-10cm a jen nasměrováním na svítící kolečko.Zřídkakdy funguje normálně,ale tak do 30 minut konec.Baterky jsou samozřejmě měněny,tovární nast. použito,aktualizace SW nenalezena. :idea:

Sdílet toto téma

Nepíšeš, jestli se to stalo "ze dne na den", nebo u nově dodaného STB.

Možná se jedná o problém DO, bylo by dobré podívat se přes foťák (i v mobilu) jestli nesvítí vysílací LED stále.

Jinak volat KC pro servis - výměnu STB

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Jo neco podobnyho jsem taky zaznamenal, problem byl ve zdroji v STB, kdy postupne vysychaly kondenzatory a tim klesalo vystupni napeti, kdyz se STB zaplo neslo ovladat vubec, az kdyz se zahralo tak to slo, v prubehu casu se to postupne zhorsovalo,

nakonec stacilo vymenit ty kondiky a je to zase OK.

Ale problem Vladmana bude zrejme jinde.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Omlouvám se, je to trošku mimo téma, ale chci se zeptat na jednu věc.

Pokud si seženu výše uvedený STB i s kartou, může mi ho UPC zapnout, jako druhý STB v domácnosti?

Je mi jasné, že budete argumentovat, že STB není vrácený atp., což mne jakož to zákazníka nezajímá, jelikžo to je občansko-právní spor mezi spol. UPC a původním zákazníkem, pokud STB koupím v dobré víře, což koupím (byť třeba z bazaru), je vše legální a nevidím osobně důvod, proč by mi UPC nemělo STB aktivovat.

Máte s tímto někdo zkušenosti? Děkuji.

Sdílet toto téma

Pokud STB puvodne nebyl prokazatelne legalne koupeny od UPC(poznas to podle toho, ze ma na sobe logo UPC), nebo z dvb-c-shop.cz, tak ti k nemu UPC dekodovaci kartu nesparuje a ani neda jinou, protoze se pak jedna o STB (ci kartu), ktery UPC stale eviduje jako nevraceny.

Jedina moznost je poridit si CA modul s kartou od UPC a ten vlozit do CI slotu v STB, ale to uz se financne prilis nevyplati.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku