Jump to content

Handan CV-5000 nepřepíná dálkově

Recommended Posts

Nepíšeš, jestli se to stalo "ze dne na den", nebo u nově dodaného STB.

Možná se jedná o problém DO, bylo by dobré podívat se přes foťák (i v mobilu) jestli nesvítí vysílací LED stále.

Jinak volat KC pro servis - výměnu STB

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha

Jo neco podobnyho jsem taky zaznamenal, problem byl ve zdroji v STB, kdy postupne vysychaly kondenzatory a tim klesalo vystupni napeti, kdyz se STB zaplo neslo ovladat vubec, az kdyz se zahralo tak to slo, v prubehu casu se to postupne zhorsovalo,

nakonec stacilo vymenit ty kondiky a je to zase OK.

Ale problem Vladmana bude zrejme jinde.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
  • 1 month later...

Omlouvám se, je to trošku mimo téma, ale chci se zeptat na jednu věc.

Pokud si seženu výše uvedený STB i s kartou, může mi ho UPC zapnout, jako druhý STB v domácnosti?

Je mi jasné, že budete argumentovat, že STB není vrácený atp., což mne jakož to zákazníka nezajímá, jelikžo to je občansko-právní spor mezi spol. UPC a původním zákazníkem, pokud STB koupím v dobré víře, což koupím (byť třeba z bazaru), je vše legální a nevidím osobně důvod, proč by mi UPC nemělo STB aktivovat.

Máte s tímto někdo zkušenosti? Děkuji.

Pokud STB puvodne nebyl prokazatelne legalne koupeny od UPC(poznas to podle toho, ze ma na sobe logo UPC), nebo z dvb-c-shop.cz, tak ti k nemu UPC dekodovaci kartu nesparuje a ani neda jinou, protoze se pak jedna o STB (ci kartu), ktery UPC stale eviduje jako nevraceny.

Jedina moznost je poridit si CA modul s kartou od UPC a ten vlozit do CI slotu v STB, ale to uz se financne prilis nevyplati.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno