Přejít na obsah
Pavel m

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

Recommended Posts

Návštěvník

AHoj všem, taky mám stejný problém s KCF-SA700PCO. Nepravidelně při spuštění napíše na displej UPGR a na obrazovku Aktualizace seznamu programů čí něco pdoobného. Děje se to pořád dokola. Reklamoval jsem ho, vyměnili ho, ale bohužel to samé po pár dnech. UPGR by to mělo udělat jen jednou, ale otravuje to nadále. Příští pondělí má dojít technik s novým firmwarem na flashce, tak pak dám vědět. Už mě to štve po zapnutí čekat kolikrát i více než 5 minut...

Sdílet toto téma

Návštěvník

Dobrý den,

děkuji všem za rady. Ještě se chci zeptat, je k něčemu ten RJ-45 konektor? Koukal jsem, že by to mělo umět email... Nebo je to na upgrade firmwaru přes net?

Sdílet toto téma

Dobrý den,

děkuji všem za rady. Ještě se chci zeptat, je k něčemu ten RJ-45 konektor? Koukal jsem, že by to mělo umět email... Nebo je to na upgrade firmwaru přes net?

Ta RJ-45 je tam asi jen pro srandu, na domácí síti se mi box neobjevil. Upgrade firmwaru jde pouze z flash nebo po kabelovce. Ten e-mail je podle mě jen na zprávy od UPC.

Sdílet toto téma

Konektor RJ-45 je neaktivni, novy FW zatim neni, upgrade kanalu by mel probehnout pouze jednou po zapnuti, pri dalsim zapnuti uz by se nic dit nemelo, pokud ovsem mezi tim nenastala nejaka dalsi zmena, coz se ted delo skoro kazdy den,

vymena STB a upgrade stavajiciho FW urcite nepomuze, protoze zadny novy neni,

pokud to upgraduje kanaly neustale, tak je problem nekde na strane UPC, oni uz o tom vedi a vim ze se to snazili resit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník
... Dokonce lze přepnout obraz na 1080p (v manuálu a při instalaci je k dispozici jen 576p, 720p a 1080i) což mě potěšilo (protože na přístroji vpředu to ve skutečnosti uvedeno není, i když na stránkách UPC na obrázku ano). No mají v tom asi trochu zmatek.

muzu se zeptat, kde jste nasli moznost prepnout na 1080p? Ja tam mam pouze 576p, 720p a 1080i. Nebo zalezi na TV jestli to pobere?

druhy dotaz vite nekdo univerzalni kody na DO k jinym vyrobcum, konkretne na Samsung TV. Zkousel jsem dle fora kód 042 dle STB Kaon KCFB4003 a nefunguje.

Sdílet toto téma

Návštěvník

tlacitkem Display jsem to zkousel prepnout na 1080p konkretne na HD programu problikne mi cerna obrazovka a pak se vrati na 1080i

mam ho druhy den obraz OK coz jsem predpokladal z prechodu SD na HD, ale uz asi 4x probehl UPGr, temer po kazdem spusteni lokalita Praha pro technika. Po asi trech minutach vybehne okno ze byl aktualizovan seznam stanic, ale nic noveho jsem tam nenasel, krome toho ze rozhodi frekvenci pro OTA na 4xx ktera je nefunkcni z 658 ktera funguje, ale novy fw aktualne nenabidne

vypinani automaticke aktualizace jsem nikde nenasel, vypinani pri necinnosti tv take nefunguje (HDMI + Samsung TV)

dost mi vadi pomaly nabeh s hlaskami boot, init... snad 15 vterin. to bezi na nejakem linuxu nebo proc to tak dlouho trva?

handan 5000 pouze probliklo modre okno UPC a ihned vysilal

Sdílet toto téma

Návštěvník

koukam ze ten drazsi kram je na tom jeste daleko hur a to jsem premyslel ze ho za ten HD babybox vymenim

Sdílet toto téma

STB startuje 22 vterin, coz je o trosku mene nez u Kaonu 3000, ale treba DVR Handan CV-6000, to stihne za 14 vterin.

Automaticka aktualizace vypnout pochopitene nejde.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

tlacitkem Display jsem to zkousel prepnout na 1080p konkretne na HD programu problikne mi cerna obrazovka a pak se vrati na 1080i

mam ho druhy den obraz OK coz jsem predpokladal z prechodu SD na HD, ale uz asi 4x probehl UPGr, temer po kazdem spusteni lokalita Praha pro technika. Po asi trech minutach vybehne okno ze byl aktualizovan seznam stanic, ale nic noveho jsem tam nenasel, krome toho ze rozhodi frekvenci pro OTA na 4xx ktera je nefunkcni z 658 ktera funguje, ale novy fw aktualne nenabidne

vypinani automaticke aktualizace jsem nikde nenasel, vypinani pri necinnosti tv take nefunguje (HDMI + Samsung TV)

dost mi vadi pomaly nabeh s hlaskami boot, init... snad 15 vterin. to bezi na nejakem linuxu nebo proc to tak dlouho trva?

handan 5000 pouze probliklo modre okno UPC a ihned vysilal

To je divné. Mám též HDMI (dodaný s HD boxem) + Samsung TV (LE40A559) a problém s 1080p nemám. Seznam stanic si aktualizuji sám. Ten start je dost problematickej zvlášť když se to zasekne při "boot" a pomůže pouze restart. Asi bych to ale překousnul. Co mi ale vadí víc je problém s nahráváním.

Sdílet toto téma

1080p, tlačítkem DISPLAY jak píše tomas, chodí nezávisle na SD i HD, propojení HDMI fw původní. U dálkáče zlobí tlačítka, 2 impulzy místo jednoho. Při startu naopak musím zmáčknout 2x, boot do 15 s. Připojený HDD možno použít po 30 s.

Sdílet toto téma

Návštěvník

1080p asi Samsung LE23R86 (HD Ready) nezvlada takze to to bude TV

dalkac Display funguje v sekvenci 1080i, 720p,576p, 1080p, ale jak rikam problikne cerna obrazovka a vrati se na 1080i

kdyby k tomu byl pripojen HDD tak dlouhy start jeste pochopim, ale bez moc ne, kdyz Handan CV5000 startoval asi 2 vteriny

stanice si take aktualizuju sam, presto probehl nekolikrat UPGr.

vy co mate Samsung TV, nenasli jste nahodou kod pro DO Samsung?

Sdílet toto téma

Návštěvník

042 jsem zkousel a nefunguje a pak mi doslo ze to je naopak pro DO Kaon HD PVR na ovladani TV Samsung.

DO k tomuto levnejsimu HD boxu programovani DO nema.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím všechny,

jsem totální laik v této oblasti, tak se předem omlouvám za blbou otázku, ale dá se k tomuhle STB připojit videorekordér? Myslím, tím kombo co nahrává na DVD i VHS a s velkou pravděpodobností nemá digi tuner.

Máme ten CV5000 a video s tím propojené máme, i když můžeme nahrávat všehovšudy jen 14 programů. No a jestli u tady u toho nového STB bude aspoň tohle zachováno? Předem díky za odpověď.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Kaon ma krome HDMI pro propojeni s TV i SCART a loop out koaxialni vystup takze moznosti propojeni mas lepsi nez u Handanu 5000

edit: dnes opet dalsi UPGr. po spusteni

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jen jeden scart? Ale ten starý CV5000 má dva a oba jsme využívali. Televizor mám Samsung LE26C450 - snad by se to s ním dalo nějak propojit i bez scartu? Protože kombo ten scart potřebuje - aspoň myslím. Jeden scart jde do tv, jeden do komba.

Jinak mě napadlo, ale nejsem si jistá, jestli by to šlo - v domě máme ještě pořád společnou anténu, je možné ji připojit na normální STB z obchodu a dál do komba (chytili by sme tak o něco více programů, než pouští UPC - tedy těch pouhých 14), no a do televize bych koupila CA modul s kartou - teď jde o to jestli by se to třeba nějak nerušilo - ty dva signály - jeden z upc do tv a jeden ze společné domovní antény do videa - protože kombo bude pro signál zřejmě průchozí a už teď, když nahráváme kombem, musíme vypnout STB, aby to nedělalo duchy. Ale asi by nebylo možné se dívat na film z UPC a nahrávat přitom jiný kanál z antény?! :D

Sdílet toto téma

Návštěvník

TV propojis pres HDMI, combo Scartem

ale koukal jsem ze tato TV ma DVB-C tuner takze bych urcite koupil CA modul at uz kvuli kvalite obrazu tak hlavne uzivatelske privetivosti

a na combo bych si pripadne nechal ten Handan 5000 protoze full HD pres Scart stejne nevyuzije

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím, dnes mi přivezli nový settopbox, tak jsem hned naladil HD programy. Bohužel například na ČT1 HD (Prima family HD) některé pořady (i když mám nastaven formát TV 16:9 - plná obrazovka) jsou vysílány s "ořezanými stranami". Omlouvám se za blbej dotaz, ale jde nějak nastavit aby byly všechny pořady "roztáhlé" po celé TV bez deformace? Nebo to "oseknutí" musím vydržet?

A ještě jeden dotaz - běží na těchto HD programech totéž co v klasickém vysílání bez HD?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku