Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Pavel m

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

Recommended Posts

Dobre otazky, na vsechny podrobne odpovim pozdeji,

1. Ano, pokud prepinas kurzovyma sipkama, pri prepinani tlacitky CH+a- se objevuje jen cislo programu.

2. Rozumim co mas na mysli, ale tady to funguje trochu jinak, podrobnosti o EPG se zobrazuji ihned v horni casti obrazovky.

3. Tady je pismo mensi, takze treba na mensim CRT televizoru uz to neni z dalky moc dobre citelne.

No přinejmenším by měl při nahrávání umožnit sledování jiného kanálu ze stejného muxu. Nebo snad neumí ani to?

Vypada to ze bohuzel ne.

Pokud mate dalsi otazky, tak se klidne ptejte.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Chci se zeptat, jestli jdou v počítači přehrávat i nahrávky pořízené z "kódovaných" stanic, např Viasat History apod?

Ze stránky UPC u tohoto HD boxu - Často kladené otázky:

Z důvodu ochrany autorských práv má záznam kodek, který nelze spustit v PC. V případě výměny HD boxu za jiný přijímač vám ale nahrané pořady zůstávají a lze je přehrát na jiném HD boxu (stejného typu).

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Taky bych měl drobné dva dotazy. Současný CV-5000 co mám mám zapojený první na kabelu od vstupu do bytu. Je průchozí, takže koax mám vyveden ze STB dále do rozbočovače /zesilovač/ do dvou TV s modulem. Z toho je jasné, že STB moc nepoužívám, je vypnutý, ale průchozí, protože je v el.síti a zesiluje snad mírně průchozí signál. Jak jsem zjistil, nový STB by měl fungovat stejně. Je to tak? Já mám na STB pomocí scartu napojen kombi přístroj /video+DVD/. Z tohoto přístroje jde přes modulátor analogový signál do další malé TV v kuchyni na které běží jen DVB-T. Je to zapnuté jen sporadicky, ale je možné tam takto dostat konkrétní vybraný program z DVB-C. Takže vnoučata prostě mají Disney Channel i tam. Můj dotaz, nový STB má také scart, takže předpokládám, že tam to kombi video může být takto zapojené ? Díky.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Chci se zeptat, jestli jdou v počítači přehrávat i nahrávky pořízené z "kódovaných" stanic, např Viasat History apod?

Zkousel jsem otevirat nahravky v programu DVR-Studio HD 2, zaznamy z nekodovanych kanalu otevrit jdou, z kodovanych ale ne.

kodovani.JPG.3867e6c16d65922ff435902f18a7ae8a.JPG

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Větší disky (1TB a vyšší) se prodávají včetně napájecího zdroje, který je nutno použít i při připojení k PC. Takže je stačí připojit k setboxu obyčejným kabelem bez dalšího napájecího zdroje (pouze s tím dodaným k disku). Alespoň u satelitního setboxu mi to takhle funguje.

Sdílet toto téma

Velikost těch hdd je od 120 do 320GB, odběr od 0,458 do 0,508A. K připojení k notebooku nevyžadují žádný zdroj ani nehučí a čte je to normálně, z toho soudím, že by to mohlo jet i na tom STB.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

Větší disky (1TB a vyšší) se prodávají včetně napájecího zdroje, který je nutno použít i při připojení k PC. Takže je stačí připojit k setboxu obyčejným kabelem bez dalšího napájecího zdroje (pouze s tím dodaným k disku). Alespoň u satelitního setboxu mi to takhle funguje.

Sdílet toto téma

mam doma 1 den USB model Kaon SA700 , na hdd nahrava ok, na rychlejsi flash taky,

ale mam model ktery ma i ethernet port ! .. , na webu ani v manualu o tom nic, cmucham a scanuji lan ale zatim nic

jinak videa jdou normalne prehrat i pc, zatim jsem nasel jeden player, hraje hd i sd ok

Elecard MPEG Player 5.7.100629

Ted jeste najit co je to presne za model s RJ portem (mam usb a rj 45 nad sebou, ethernet v siti blika ale ani na kaonu neni zadny sw na vycmuchani jakou to ma ip, proskenoval jsem 192.xxx ale marne, ip je holt mnoho.

DHCP to nema, to bych videl

mozna je to model "710", podle obrazku na kaonu se to hodne podoba

Sdílet toto téma

mam doma 1 den USB model Kaon SA700 , na hdd nahrava ok, na rychlejsi flash taky,

ale mam model ktery ma i ethernet port ! .. , na webu ani v manualu o tom nic, cmucham a scanuji lan ale zatim nic

jinak videa jdou normalne prehrat i pc, zatim jsem nasel jeden player, hraje hd i sd ok

Elecard MPEG Player 5.7.100629

Mam take model s LAN portem, ale pravdepodobne stejne jako u starsiho Kaona, bude tento port vypnuty, protoze ani me se ho nepodarilo nijak aktivovat.

Elecard MPEG Player jsem ted vyzkousel, ale TRP soubory primo neprehraje.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Prosim Vas k comu je dobry tento smejd? http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_box/

absolutne nechapem politiku UPC. Je to cinsky smejd za par eur. Pre koho je urceny? Nahravanie na externy disk revolucna novinka? Kde je video on demand a tv archiv? a cena? som zvedavy za kolko ho daju na slovensku, dufam ze handany 5000 vyradia su to smejdy

• lokalitaKosice
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníziadne

Sdílet toto téma

No právě, že to má být náhrada za ty starý Handany. Jako funkci navíc to má možnost nahrávat sledovaný kanál. Není to PVR přijímač jako takový, ale jen PVR Ready. Interaktivní STB se snad chystá na konec příštího roku s kompletní obslužnosti technologií

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku