Jump to content
Sign in to follow this  
Badis

Nelze naladit NovuCinema v analogu

Recommended Posts

Zdravím všechny.Kromě digitálu využívám i analogové vysílání UPC. Pořídil jsem si nové video Panasonic DMR-EH63EP-K a nejde mi naladit NovaCinema.Všechny ostatní Čt,Prima,Nova,Óčko...atd v pohodě. Na tv (analogové) ji naladím ale na videu ne.Bohužel nevím ani na jaké pozici ji hledat. V Tv jsou MHz ale ve videu jen kanály. A zase se divím že nové video,byť teda analogové by snad mělo počítat s signálem z kabelové televize.:( Prase aby se vyznalo v UHF/VHF.. :? Poradí někdo? Díky. :wink:

cvancara- Jj taky mě to napadlo! -VieraLink-.Nebo tak nějak.Zkusím.Ale myslím že to moje tv nepodporuje. :( Respektíve ono jsou to rozdílné značky. Tv Philips a video Panak. Tak se asi nedomluví.

Hledal jsem, ale marně. Prodejci uvádějí spoustu hovadin, ale o tuneru pouze to, že je analogový. Neznám zvyklosti v této oblasti, ale je možné, že se jedná o tuner pouze pro pozemní vysílání (nikoli pro kabel), tuner tedy neobsahuje speciální televizní pásma (superband, hyperband), ve kterých se šíří programy v UPC kabelu, ale neznám frekvenční plán analogu v Tvé lokalitě. V síti Karneval Severní Čechyje pro analog využito I.speciální tv pásmo, III.tv pásmo a IV.tv pásmo, N.Cinema je na R6.

P.S. Uveď frekvenci N.C. na tv.

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Retiree - Zdravím a díky za snahu. V TV je u Cinemy hodnota 210.25MHz. Jj tuner analogový. Ale je divné že i VHSka z roku razdva počítá s kabelovým příjmen. A tohle video se nechytá. Přitom ostatní programy(taky z kabelu) naladí. Kdybych aspoň věděl přibližně kde ho hledat pokusil bych se to najít jemným doladěním.Sice to je nadlouho ale třeba by to našel. Automat to holt nazachytí.Jenže projíždět to komplet najemno by mi asi upadl palec. :lol:

Jde samozřejmě o analogový kabelový příjem. Tyhle speciální analogová kabelová pásma nebyla zase nic tak mimořádného.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice