Jump to content

Vodafone TV oficiálně spuštěna

Recommended Posts

@Adolf.Shitler To máš sice pravdu,ale zjistím to,až mám službu zprovozněnou.Ne,když se pro tu službu teprve rozhoduji.V materiálech vidím jenom Očko,Ocko black atd. bez přídomku HD.Tudíž jako potencionální uživatel se domnívám,že verzi v HD neposkytují.

Edited by namec
  • Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice
před 2 hodinami, namec napsal:

Alibismus

Ja je neobhajuju, ja pisu, jak svet funguje.

BTW, jestli se muzu zeptat, jak dlouho uz ve svem zivote pracujes a v jakem oboru?

Edited by Evzen
  • Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

24 let už dělám.Nejsem úředník ani kancelářskej,jsem manuál.Je mě jasný,že v nadnárodní firmě to funguje jinak,než v nějaky firmě o 10 zaměstnancích,ale toto není přece o tom,že když se před,já nevím 2-3měsíci,přejmenují stanice,tak to musí schvalovat generál,že se do materiálu,který má sloužit pro potencionální zákazníky,musí udělat změna.

UPC taky patřila nadnárodní společnosti(Liberty Global) a má to v aktuálních materiálech správně označený.

Edited by namec
  • Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Tak jsem mrknul na stránky Vodafone a tu jejich TV a ten jejich STB. Není to špatný (řekl bych že dokonce dost dobrý). Budu potřebovat jejich modem (používám "cihličku"). ….. a protože už jsem starší pán, který už má nějaké ty životní zkušenosti …. a ta jedna mě říká: chlape, nespěchej, nebuď zbrklý jako když ti bylo 20, …. a počkej, co a jak bude po 1.4.2020. Však ono ti nic neuteče. Takže já si počkám, až bude jeden web (Vodafone), kde to hoši nějak sesumírují dohromady a něco z toho vyleze.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov
Citovat

tak to si ještě počkáš, jeden web jen tak nebude 😐

A to nevadí. Na "cihličce" mám inet, mám WiFi, mám přes ní celou nabídku TV, mám přes ní filmový archiv, … a televizi nemám 4K. Není kam spěchat

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov