Jump to content

zkusenosti s Karnevalem

Kdyz nepocitam rychlost/cenu jste spokojeni se sluzbou karnevalu (jako je info linka, uctovani sluzeb,..)?  

32 members have voted

1. 1. Kdyz nepocitam rychlost/cenu jste spokojeni se sluzbou karnevalu (jako je info linka, uctovani sluzeb,..)?

• ANO
      8
    • NE
      9
    • Ano, ale chce to jeste doladit.
      14
    • Je mi to jedno zalezi mi jen na Internetu!!
      1

Recommended Posts

Kdyz sem nimuly tyden volal na infolinku kvuli nahlaseni zavady tak uplne v klidu, prosel sem nabidkou az me to prepojilo na operatorku a ta mi rekla ze neco delaj na vedeni a ze to bude obcas padat, a cely to bylo bylo vyrizeny hned, nejdyl trvalo nez se vykecalo to "menu"

Ono zalezi kvuli cemu na infolinku volate a kterou polozku si v tom menu vyberete, napr. na problemy s internetem se dovolate celkem rychle, ale uctovani, pripojeni tv a dalsi kam vola vetsina lidi to trva dele nez vas spoji s operatorem.

Jinak v tom kontakt centru sedi pry asi 50 lidi, osobne jsem se tam byl podivat.

Edited by Guest
  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

coby nemajetny student si mohu dovolit platit pouze tarif 250/50 a mohu říct že je totalně na piču .)

1)pada to asi 10x castej nez 2Mbit kerej jsem měl v akci

2)krom prohlížení webu nepoužitelný- CS nehratelne, w3 hratelne ale občas spadne

3)limit 2/2 .. 14 dní vytrvaleho použíání (ale ne stahovaní) a limit je v haji

4)technici jsou v klidu :) mě byl napojovat net nějakej šefík .) přišel , zapojit, řekl že to vyzkouší a ještě 15 minut u mě vytvrd na netu :)

5)Infolinka- když maš nějaky problem s netem kery operatorka neni schopna vyřešit tě ani nenapojí rovnou na techniky ale prostě se ještě vykecává frazema že "mi vám zavoláme zpátky" - zavolala asi po 2 tydnech a pak mě to teda napojili do 2 dnů

6) nešla nějaka fama o zvedani rychlosti , hlavně uploadu?? když je stejnej limit DL/UL neměla by byt stejna rychlost- třebas 250/250 -. pak by to bylo použitelny

Asi je to subjektivní a záleží na lokalitě, protože já mám stejnej tarif od února a jsem spokojenej, nešlo to zatím jen jednou, limit sice drsnej, ale přesto zvládám kromě browsení několik hodin denně i bittorrent, s technikama mám taky dobrý zkušenosti a nějakej výraznější problém, kterej by se mi nepodařilo vyřešit přes operátorku nebo zákaznický servis na webu Karnevalu se zatím neobjevil (ťuk, ťuk).

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Klasik
  • modem, PVR, CA
  • Plzeň Bolevec

protoze jsem pretahl limit tak mi snizili rychlost na 200/50 a musim rict ze jsem naprosto v klidu, stahovat se sice skoro neda protoze upload 4kbs je ponekud malo a na web a obcas stazeni nejakych mensich souboru to staci, hry jsem nehral ale rozhodne nemam problem ze by neco nefungovalo nebo ze by to padalo, navic od zitra zase poficim rychle :)))

spis sem si hnul s kabelem k modemu a asi nemam uplnej signal protoze se mi zdalo ze nez me snizili rychlost tak ze se download nemuze dostat vys nez 160-180 kbs i kdyz zdroj pravdepodobne byl rychlejsi, ale to je jiz OT