Jump to content

Podloucháte rozhlasové stanice prostřednictvím kabelové sítě Karneval ?  

25 members have voted

1. 1. Podloucháte rozhlasové stanice prostřednictvím kabelové sítě Karneval ?

• Ano
      10
    • Ne
      15

Recommended Posts

Dne 1.7. 2005 společnost DANCE RADIO s.r.o. ve spolupráci s ABradio.cz spustila nové, hudebně taneční „DANCE RADIO“. Toto rádio bude prostřednictvím inernetu vysílat plných 24 hodin současnou taneční muziku. Posléze si budou moci posluchači DANCE RADIO poslechnout na kabelových televizích UPC a Karneval. V programu DANCE RADIA nebude chybět spousta aktuálních informací z hudebního světa, zajímavostí z kulturního života, popřípadě ze světa slavných, lákavých pozvánek kam na dobrou muziku, staniční hitparáda, jejíž pořadí budou ovlivňovat samotní posluchači, písničky na přání a samozřejmě spousta soutěží o hodnotné ceny. DANCE RADIO naladíte na www.danceradio.cz nebo na www.abradio.cz.

Zdroj: http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=150470

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Mě docela naštvalo, že mají v nabídce Valc 1-6, ale 7 tedy folk, kterej bych zrovna chtěl, tam nemaj. :(

Psal jsem i na zák. centrum, jestli mi to můžou vysvětlit, ale týden pryč a odpověď žádná. :x

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Klasik
  • modem, PVR, CA
  • Plzeň Bolevec

Co jsem slysel, tak to je zalezitosti Valcu, co tam pusti, ne Karnevalu. Rozhlasovy programy si do site Karnevalu odbavuje Valc sam. Ma u Karnevalu umisteny svuj server, ze ktereho to jede.

Tak jsem zjistil, že Valc 7 - Folk se naladit dá, ale na frekvenci, kde má Karneval uvedenej Valc live, aspoň teda v Plzni. Má to blbě uvedený jak v letáčcích, tak na webu, navíc některý frekvence jiných rádií taky nesedí se skutečností, prostě bordel. :x

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Klasik
  • modem, PVR, CA
  • Plzeň Bolevec
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...