Přejít na obsah
delele

Min. doba užívání a výpovědní lhůta

Recommended Posts

Dobrý den, věděl by někdo, prosím, jak je to s výpovědní lhůtou u programových balíčků? Teda přesněji řečeno - min. doba jejich užívání je 3 měsíce - můžu zažádat o zrušení už během 2. měsíce /kvůli 30-ti denní výpovědní lhůtě,/?

Jde mi o to, že za 4. měsíc už platit nechci, kdy je teda optimální zaslat žádost o zrušení doplňkové služby? Balíčky mám od 6.9.

Děkuji.

Sdílet toto téma

30 denní výpovědní lhůta ano, 300Kč za zrušení ne. Těch 300Kč je při snížení základní nabídky nebo snížení tarifu internetu. Za zrušení doplňkového programové balíčku se nic neplatí.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

30 denní výpovědní lhůta ano, 300Kč za zrušení ne. Těch 300Kč je při snížení základní nabídky nebo snížení tarifu internetu. Za zrušení doplňkového programové balíčku se nic neplatí.

Ovšem podmínky jsou postavené tak, že se poplatek za snížení účtuje téměř vždy. Přešel jsem z již nenabízené služby Standard na Komfort, což je pouze změna názvu, protože počet programů zůstal beze změny, ale měsíční tarif je o dost nižší, a poplatek 300 jsem musel zaplatit. Takže mi to evokuje název Poplatek za snížení ceny.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Nejspíš UPC poskytuje výhody těm, kdo je náležitě chválí a tím jim dělá reklamu.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku