Jump to content

SET TOP BOX

Recommended Posts

Blbý dotaz: když si koupím set top box, nemusí to být od UPC a bude fungovat stejně? Mám objednanou službu KOMFORT+, bude jakýkoli set top box schopen dekodovat spravne programy z této nabídky? Dík

Dobry den,

je mozno zakoupit "jakykoli" CA modul? Nebo pouze tento --> http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-moduly.htm

Resp mam nasledujici problem: Bydlim v podnajmu kde UPC je psano na majitelku bytu. Ta je ovsem v zahranici a jakakoli zmena je tudiz celkem hodne problematicka (chtel jsem totiz vymenit standartni set-top box za CA modul, ovsem bylo mi receno ze pri vymene musi byt pritomen majitel na ktereho je smlouva napsana). Tudiz me napadlo ze bych si koupil CA modul a strcil tam proste jen kartu ze set-top boxu. Je to vubec realne? Pokud ano mohu zakoupit jakykoli CA modul? Koukal jsem napriklad na alzu --> http://www.alza.cz/ca-ir-smart-irdeto-d306307.htm

Diky predem

Zakoupit je samozřejmě možno jakýkoli CA modul, ovšem používat lze pouze modul pro kódovací systém Conax CAS7, který ve své síti DVB-C používá UPC. Prakticky pouze CA modul spárovaný s předplacenou kartou, jak uvádíš v prvním odkazu. Při nákupu (nebo pronájmu) ovšem musíš prokázat, že jsi platícím abonentem tv služeb UPC. Asi by se to dalo v tomo konkrétním případě řešit...

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice