Jump to content

WIFI + WIN XP SP3 + modem CISCO 3925+ FIBER30


Guest soissons

Recommended Posts

Guest soissons

Omlouvám se, pokud máte pocit, že se to zde už řešilo, nicméně se domnívám, že můj problém nezapadá do minulých témat, resp. ne docela. Tak tedy od 26.7. t.r. mám aktivovanou službu UPC internet Fiber30 +pronajatý modem Cisco EPC 3925- aktivace bez potíží proběhla o den později 27.7. dle návodu, dodaném v samoinstalačním balíčku- Wifi kartu v netbooku. Vše fungovalo do dneška odpoledne. Poté se připojení rozpadlo, ale nebyl problém se znovu připojit, od té doby však nefunguje internet (down i upload), ani pop3 (e-mail). Do té doby jsem stáhla max. 2 GB dat, dle UPC není FUP uplatňován. Nepomohl ani reset modemu, pakety ode mě chodí, ale zpět nikoliv. Připojení přes ethernet kabel také nefunguje. V obou případech WIFI i kabelovém připojení to vypadá, jakoby PC bylo připojené k síti, ale tok dat nefungoval.. Poté, co zadám oprava připojení, systém cosi hodně dlouho načítá a pak vyplivne tuto hlášku: System Windows nemohl dokončit opravu problému, protože nelze dokončit následující akci Obnovování adresy IP. Chcete-li získat pomoc, obraťte se na správce sítě. 2 dny a od té doby jsem totálně v (_!_). Zdánlivě jednoduchý problém, ale nikdo mi neporadil. Doposud jsem používala 3G přes modem mobilních operátérů a cca 2 roky bez problému. Ny\ní, když jsem se nakonec rozhodla se upsat upc, z důvodu brutálního FUP ze strany mobilních operátorů, jsem bez internetu a dny běží bez odhledu na skutečnost, že minimálně 14

hodin jsem bez internetu od UPC, který rozhodně zadarmo není! Jsem maximálně na..aná, kdo by měl radost z roho, že se nechal tak hloupě nachytat na tzv. internet od UPC. PS: konektivita měla být cca 30 Mbit, ve skutečnosti jsem naměřila, když to ještě fungovalo sotva 13 Mbit/s. Velmi by mě zajímalo, proč UPC hodlá většinu neovčích zákazníků vyhnat, aby už jejích služby nikdy více nepoužívali, nevíte to někdo?

Link to post
Share on other sites
kdo by měl radost z roho, že se nechal tak hloupě nachytat na tzv. internet od UPC. PS: konektivita měla být cca 30 Mbit, ve skutečnosti jsem naměřila, když to ještě fungovalo sotva 13 Mbit/s. Velmi by mě zajímalo, proč UPC hodlá většinu neovčích zákazníků vyhnat, aby už jejích služby nikdy více nepoužívali, nevíte to někdo?

a to si jako myslíš, že to upc dělá schválně? :lol: kam to s tim světem spěje :?

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
Link to post
Share on other sites

Pane Elnc. Píšete, že problém je pravděpodobně u mě, to tedy nechápu, jak jste na to přišel. Opakuji ještě jednou, internet od UPC se mi porařilo zprovoznit hned na první pokus a spokojeně jsem frčela až do neděle odpoledne, pak se spojení rozpadlo, po obnovení připojení vše vypadalo v pořádku, ale nebylo možné přijímat a odesílat data, tedy používat internet. Nevím, proč by měla být chyba na mé straně, nic jsem neměnila. Na technickou podporu se samozřejmě obrátím, vždycky se ale nejdříve snažím problém vyřešit bez nich. PS: Co takhle rochu empatie, pánové, jestli se zde věnujete jen speciálním záležitostem, to se mi ale po prostudování přispěvků nezdá, tak budu muset hledat fórum, kde jsou k začátečníkům vlídnější.

Link to post
Share on other sites

Ještě naposledy, internet už mi teď od rána zase funguje, chyba byla na straně poskytovatele, tedy UPC. Lituju, jestli jsem se zde někoho dotkla, ale výpadek hned po dvou dnech používání by naštval asi každého.

Link to post
Share on other sites

soissons2> mela jsi smulu, ze vypadek postihl prave tebe, zacatecnika u UPC. Moje zkusennost s internetem UPC je uz radu let jen pozitivni (kdyz pominu masivni vypadek minuly tyden, nevzpomenu si, kdy by byly potize). Ale pro priste doporucuju, nez se v tom vrtat sam, volat hned na TP. Minimalne si clovek overi, ze problem je v 99% na strane UPC.

Panove nade mnou reagovali presne v jejich intencich. Vytky, pochybnosti, zadna smysluplna rada. To je na verejnych forech normalni stav....

 • 300 Mb/s
 • -
 • Komfort
 • 2x CA modul, Compal black
 • Praha
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...