Jump to content

Nový typ kabelu na propojení TV?

Recommended Posts

před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

UPC začalo dávat zásuvky s větším frekvenčním rozsahem, než se dávali v minulosti (nyní 5-1200MHz)

Jaký pro to byl důvod, popř. budou je měnit stávajícím zákazníkům?

• -
  • 15 GB
  • Komfort
  • CA modul
  • Šumperk

Tak jsem koupil to co jste mi poradili ( F-IEC) a je mi to úplně k ničemu 😄 ... Mně přijde, že je potřeba spíš něco takovéhoto ImgW.ashx?fd=f4&cd=AN051&i=1.jpg akorát, potřebuji na jedné straně koncovku pro připojení do televize. 

Edit: tak jsem se znovu díval na internet a alza mi jen poslala špatnou součástku, ještě k tomu 5x místo 1x za stejnou cenu 😄 

Edited by TuxCZ
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Brno - Bohunice

Potřebuješ tohle. Jednu stranu připojíš do zásuvky a na druhou stranu připojíš kabel IEC - IEC.

Image result for f iec

před 7 hodinami, Standa napsal:

Důvod je jednoduchÿ,, příprava na DOCSIS 3.1

Tím pádem se budou postupně měnit zásuvky i stávajícím zákazníkům? Osobně mám doma asi 5 let starou WISI DB 80F.

Edited by hrochada
  • -
  • 15 GB
  • Komfort
  • CA modul
  • Šumperk
před 19 minutami, hrochada napsal:

Potřebuješ tohle.

Ufff, tohle praveze rozhodne NE!

Ta strana "F" musi byt samice, ne samec! Teda pokud ten kabel opravdu vypada presne tak, jak na tom obrazku, tj. ze na obou stranach ma samce.

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Jezis proc v tom delate takovej hokej, kdyz se da koupit hotovej kabel?  Alza poslala kabel 2x F, coz je na dve veci 😞  Potrebuje IEC/F kabel jak uz jsem tu psal.

Jinak hrochanda pise spravne, ze tahle redukce vyresi prave to, kdyz ma pan stary IEC/IEC kabel.

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
před 46 minutami, Evzen napsal:

Jenze do TV se nestrka F samec (to jenom ze satelitu, ale ne z kabelovky), alebrž prave ten IEC samec.

Šroubovací F samce zapojí do zásuvky od UPC, z druhé strany má IEC samce, na kterého napojí anténní kabel IEC - IEC. U TV má potom IEC samce.

před 4 minutami, homberg napsal:

Jezis proc v tom delate takovej hokej, kdyz se da koupit hotovej kabel?  Alza poslala kabel 2x F, coz je na dve veci 😞  Potrebuje IEC/F kabel jak uz jsem tu psal.

Tím pádem stačí redukce z F samice na IEC samce. Proč by měnil celý kabel? Taková redukce vyjde na 15 Kč.

• -
  • 15 GB
  • Komfort
  • CA modul
  • Šumperk