Jump to content

Nefunkčnost některých programů


Recommended Posts

Zdravím,

přstěhovali jsme se do nového bytu a paní majitelka již měla základní nabídku na internet a kabelovku od UPC. Modem máme od UPC, ale na televizi chYtáme jen ČT1, ČT2, ČT4,ČT24, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA, PRIMA COOL, PRIMA LOVE, BARANDOV, STV1, STV2, MARKÍZA, ÓČKO a program UPC + některá rádia. Zbytek programů, i když si je platíme, nejde. V čem je chyba?

Paní majitelce vždycky jely jen tyto programy a nikdy to neřešila a stačilo jí to. Není schopná něco řešit. Neví někdo, co s tím?

Díky

Link to post
Share on other sites

Smlouva je přímo u UPC, platíme za KLASIK. S paní majitelkou je to složité, ona nic řešit nechce a ani na to nemá (tady je na místě úsloví "blbá blondýna").

A jak poznám, že je to naladěné v DVB-T? Z jejich krabičky jde kabel do modemu a z toho do televize. Spoustu věcí opravit dokážu, aůe s tímhle si nevím rady... A jak se to dá změnit, aby fungovalo vše, jak má?

Link to post
Share on other sites

Smlouva je uzavřená mezi společností UPC jako providerem na straně jedné a XYZ jako účastníkem na straně druhé. A je právě otázkou, kdo se skrývá za XYZ, protože ten může s UPC jednat a příp. doobjednat nebo poupravit služby.

Link to post
Share on other sites

Účastník je samozřejmě majitelka bytu, chodí jí k nám na byt pošta od UPC. Dojde jí složenka a zaplatí jí, dál nic neřeší. Nikdy jí nevadilo, že platí za víc programů, které nemá. Teď odjela na měsíc do Thajska na dovolenou, takže tohle řešení se posouvá.. Dá se s tím, ale něco dělat okamžitě?

Link to post
Share on other sites

Neni Klasik jako Klasik, UPC nabizi v nekterych lokalitach jeste starou analogovou nabidku A-Klasik a pak digitalni nabidku Klasik.

Predpokladam ze od UPC nemate set-top box a ty kanaly o kterych pisete chytate primo na analogovy televizor (coz je zakladni nabidka Mini), protoze s STB by jste jich naladila o neco vic.

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...