Jump to content

Novým ředitelem UPC Business bude Vincent Jourdren


Recommended Posts

Novým ředitelem divize pro firemní zákazníky v UPC Česká republika se od 1. srpna stane Vincent Jourdren, dosavadní generální ředitel společnosti Internethome ze skupiny Telefónica O2 Czech Republic. Vincent Jourdren nastupuje do UPC Česká republika již 1. července a postupně převezme řízení B2B divize od Anderse Erikssona. (TZ)

 

„Vincent se stává součástí týmu v okamžiku posilování naší pozice v oblasti nabídky vysoce kvalitních telekomunikačních služeb. Těším se na jeho drive, který nám pomůže k dalšímu rozvoji našich služeb ve prospěch nejnáročnějších zákazníků. Rád bych rovněž poděkoval Andersovi Erikssonovi za jeho chuť podělit se o své bohaté mezinárodní zkušenosti,“ říká k personálním změnám v top managementu UPC Česká republika generální ředitel Václav Bartoň.

 

„Jsem opravdu rád, že mám příležitost pokračovat v rozvoji UPC Business. Mým hlavním cílem bude určitě dosahování alespoň takových výsledků, jako je tomu v případě služeb pro rezidenční zákazníky,“ uvádí Vincent Jourdren.

 

„UPC Business má všechny klíčové předpoklady k dalšímu zvyšování svého dvouciferného růstu a k zaujetí pozice mezi hlavními hráči v oblasti telekomunikačních služeb pro firemní zákazníky,“ dodává dosavadní B2B Director UPC Česká republika Anders Eriksson.

 

Vincent Jourdren pracoval od dubna 2005 ve společnosti Telefónica O2 mj. jako marketingový ředitel a generální ředitel dceřiné Internethome, v níž měl za poslední tři roky na starosti rozvoj obchodních příležitostí a posléze vedení celé společnosti konsolidující sektor širokopásmového připojení k internetu v regionech ČR. Před tímto působištěm pracoval pro společnosti Carrefour Czech & Slovakia nebo Sagem Czech & Baltic. Kromě mateřské francouzštiny mluví Vincent Jourdren anglicky, česky a španělsky. Pochází z Francie, s manželkou a dvěma dětmi žije v Praze a mezi jeho koníčky patří tenis či historie.

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...