Jump to content
Blem-007

Nova FANDA v UPC

Recommended Posts

Zdravím, nemáte někdo info kdy zařadí UPC do DVB-C novou stanici Nova Fanda ? startuje již za pár dnů, na digizone.cz je o tom info. Snad nebude UPC otálet, díky za info. :diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se zarazovanim novych tv stanic je to vzdy slozite, kdy bude konkretni stanice zarazena do nabidky UPC vetsinou vi jen vedeni UPC ČR a nekdy ani ti ne, protoze nad nimy jsou jeste Holandani.

Prikladem za vse je slibovany Eurosport 2 HD, nebo si vzpomete na Spectrum HD.

Takze i kdybych mel nejakou informaci (jako ze ji nemam) kdy bude Fanda zarazen do nabidky, tak ji sem stejne nenapisu, protoze tyhle terminy se meni ze dne na den.

 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to nevypadá dobře:

 

http://www.parabola.cz/zpravicky/17207/ ... i-digi-tv/

 

" ..... Vedle satelitních platforem bude nový kanál provozovatele TV Nova přidán i do nabídky kabelových a IPTV operátorů - O2TV, NejTV, Elsat a Netbox. Naopak bude zatím chybět v nabídkách UPC, RIO Media a MoraviaNet. Opět mají klienti operátora žádat o přidání stanice do nabídky."

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komfort
 • modem
 • Praha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Neni proč brečet.

Prolétl jsem zběžně programovou nabídku na týden od spuštění a klasický novácký reprízový kanál. (Kobra 11, SGA, Utěk z vězení, South Park a 100x vysílané staré filmy) + nějaký ten sport a sem tam nějaký dokument.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj p shlédnutí programového schématu se ani UPC nedivím že zatím u nich Fanda nebude,je to pro mě velkým zklamáním po informacích,které jsem měl o tom že by to měl být prémiový kanál.Jediné co tam budé tzv.prémiové a na co se určitě někdo rád podívá jsou sportovní přenosy.Ale trošku se obávám,aby to nebylo tak že daj 1x týdně např.zajímavý BOX a pak zbytek týdne budou žít z repríz z NOVA sport.

Takže pokud se jejich programové schéma nezmění nevidím důvod aby ho UPC zařazovala a stala se tak skládkou pro nezajímavý program,protože i když na UPC někdy velmi nadávám musím říct že dle mého názoru upřednostňují kvalitní programy nad kvantitou.

Ještě se chci vyjádřit k tomu co napsal BADIS a to že by kanál byl zadarmo.Nevím jak vy ale já platím každý měsíc poplatek UPC za poskytování programů,pokud vy ne tak vám závidím.

 • Internet 150
 • -
 • TV Komplet
 • Modem,telefon,ca moful 2x
 • Dubí

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaplácnout UPC nějakou "Fandou" se mi zrovna nejeví, jako dobrý nápad. Kanálů v podobě "Fanda" je tam přehršel a tzv. není na co koukat - říká se tomu: "V tý telce zase dávají h...". A nebýt zahraničních kanálů, tak je TV jenom kusem nábytku.

A co že to bude ta Fanada, na kterou tak dychtivě čekáte a ...... budete brzy hodně zklamaný, tak jako ze všeho, co běží pod taktovkou Novy:

 

Fanda? Zase jen smetiště primárního kanálu televize Nova

Když Nova spouštěla filmový kanál Nova Cinema, čelila kritice, že ve skutečnosti jen spustila jakési smetiště pro filmy a seriály, které už notně přežvýkala na svém hlavním kanálu. Nejinak tomu zřejmě bude v případě kanálu Fanda, který se má podobně jako Prima Cool orientovat na mužské publikum. Vyplývá to informací, který unikl do tisku.

Fanda bude vysílat například od první řady německou béčkovou kriminálku Kobra 11 nebo podstatně zajímavější, ale již dříve nejen Novou v České republice mnohokrát vysílaný seriál Třetí hlídka, který se začal točit hluboko v 90. letech. V plánu je vysílání páté řady Kriminálky New York, přičemž na AXN již běžela osmá řada.

Sci-fi tvorbu má zastupovat druhá řada seriálu Hranice nemožného, kterou ale již Nova vysílala. Od první řady bude Fanda vysílat kultovní sci-fi seriál Hvězdná brána: Atlantida, který ale Nova taktéž již vysílala a dávno před ní seriál v českém znění nabídl kanál AXN Sci-fi. Natáčení seriálu přitom bylo již před lety ukončeno, takže vidina nových řad padá …

Že Fanda bude programovým smetištěm potvrzují i filmy vysílané po jeho startu. Mezi prvními je třeba Legionář (1998), Šestý den (2000), Vertical Limit (2000), Bod zlomu (1991), Koule (1998), Detektivové z Hollywoodu (2003), Žralok útočí (1999), Miluj bližního svého (1999). Ze zahraničních filmů lze mezi novější počítač snad jen šest let starý Krvavý diamant.

Prima Cool přitom při svém startu přišla se seriály, na které dosud čeští diváci dlouho marně čekali. I při výběru filmů byla originálnější, byť také nesáhla zrovna po nejnovějších titulech, které jsou pro televizní vysílání k mání. Fandu mohou z mého pohledu spasit pouze dokumenty, magazíny a sportovní přenosy. Těžko ale čekat, že nabídne nějak extra zajímavé sportovní přenosy, když Nova provozuje placený sportovní kanál Nova Sport.

Jestli tedy Fanda bude skutečně placeným kanálem, jak se po udělení satelitní licence začalo spekulovat (osobně však o tom pochybuji), chci vidět, kdo si za reprízy bude platit. Sám bych si z odhaleného programového schématu vybral jen sedmou řadu seriálu 24 hodin či avizovaný wrestling. Zbytek jsou víceméně jen reprízy a vata.

Zdroj: DigiZone

 • Internet 300
 • -
 • TV Komplet
 • HD DVR Mediabox
 • Jirkov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...