Jump to content
CzechS

Problém s porty

Recommended Posts

K problému: UPC mi zablokovaly porty z důvodu rozeslání virusu z mé IP. Tento problém byl vyřešen a napsal jsem UPC , že opět může být povoleno vše do původního stavu. UPC odblokovalo blokované. Boužel dva programy (steam, mumble) se nemohly připojit. Vše ostatní fungovalo. Proto jsem napsal UPC zda-li není ještě něco zakázáné. Odepsali, že vše již bylo odblokované a že se ještě na to podívají. Ani po tomto pokusu se ani jeden z programů napojit(ať už na servery Valve nebo připojit se do místnosti nefungovalo). Proto jsem oba programy reinstaloval a bez vysledku. Ovšem pokud se pokusím přihlásit pomocí internetové stránkyhttp://www.steamcommunity.com, tak to funguje. Z toho jsem si vyvodil, že něco(někdo) pořád blokuje. Firewallem v PC nejsou nějákým způsobem zakázány. Budu opravdu rád za každou pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžu tedy požádat o stránku kde ty porty mám zadat? Čísla těch portů vím, popřípadě je sem mohu napsat. A jestli se nějak dozvím, kde jsou zablokovány(jestli UPC, firewaal či nějaký virus to blokuje)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odskoušeno... Všude byl červený čtvereček. Ale přišel jsem na novou věc. Jakákoliv online hra se nemůže připojit na server(ať už Ubisoft server, Valve servery, tak až na hry od např. Big pointu). Opravdu by mě zajímalo co je schopné v takové míře blokovat takových připojení na servery.

+dodatek: Skype a ICQ fungují bez problému.

Opravdu to už řeším 4 dny a bez výsledku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já už jsem blbej jinak to nevidim. Vypnul jsem ESET firewall, na routru taky, můj modem žádný firewall nemá, windows firewall je permanentně vypnutý a pořád tam skáče to stejné. Já už opravdu nevím a pomalu mi docházejí nervy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co kdybych zkusil připojit cizí notebook do sítě? To už by se poznalo jestli za to může nějaký virus, firewall či je problém na straně UPC? Anebo reinstalovat zařízení?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...