Jump to content
homberg

Vodafone TV login

Recommended Posts

Tak v Play Store pro Android je ke stazeni aplikace Vodafone TV (cz). Nevite nekdo, jestli pro zalogovani lze pouzit parametry jako pro Moje UPC _ Horizon Go (nedari se mi to), nebo se musi clovek registrovat ve Vodafonu?

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha

Na přístup musí mít člověk účet pro Vodafone TV přímo u Vodafone. Zkráceně - Vodafone Tv není vůbec v UPC systémech, ale kompletně ve VF systémech. Dokud VF se službou nevyjde ven, tak se nepřihlásíte. A nepůjde mít obojí najednou pod jednou smlouvou.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

....no uvidíme s čím Vodafone přijde....mě docela překvapilo že 13.2. Vodafone(UPC?) ještě vydalo aktualizaci aplikace Horizon Go pro zařízení android...

• Internet 100
  • -
  • TV Komfort
  • HD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul
  • HK

Na mě to zatím působí tak, že Vodafone TV bude ze začátku jen OTT a pro kabel ještě nějakou dobu zůstane Horizon... a sjednotí se to až časem... ale to jen tak tipuju z těch jednotlivých informací.

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

Z facebooku UPC:Obecně do budoucna počítáme s přechodem zákazníků televize Horizon na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme zákazníky informovat. V tuto chvíli odhadujeme, že by mohlo jít o tento nebo příští rok. Ivan - UPC

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • HD mediabox
  • Pardubice

před 18 hodinami, carlos74 napsal:

....no uvidíme s čím Vodafone přijde....mě docela překvapilo že 13.2. Vodafone(UPC?) ještě vydalo aktualizaci aplikace Horizon Go pro zařízení android...

Tak Vodafone rozhodně žádnou aktualizaci Horizon Go nevydalo (ani nevydá). Aktualizaci vydává UPC, jehož zákazníky my v Česku už nejsme, a danou aplikaci můžeme využívat pouze dočasně. A samozřejmě UPC bude aktualizace vydávat i nadále.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, CA modul
  • Ústí nad Labem

Ještě bych to upřesnil, aktualizaci vydal vlastník aplikace, tedy Liberty Global. Počítám, že součástí prodeje UPC bylo i sjednání pronájmu platformy Horizon na nějakou dobu. A asi to není na neomezeně dlouhou dobu nebo zadarmo.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

V 20. 2. 2020 v 4:49 PM, Tommy Kindernay napsal:

Na mě to zatím působí tak, že Vodafone TV bude ze začátku jen OTT a pro kabel ještě nějakou dobu zůstane Horizon... a sjednotí se to až časem... ale to jen tak tipuju z těch jednotlivých informací.

Taky jsem toho názoru protože podle videích Vodafonu v zahraničí má jen iptv box tedy bude fungovat jako t mobile nebo O2  a Horizon tv zanikne 

Proto nemáme v ČR Horizon tv aplikaci na Smart tv jako to mají v Polsku a na Slovensku 

• Internet 150
  • -
  • -
  • Modem
  • Ostrava zabreh